Naga MarketsRafał Zaroski z TJS podczas tradingu charytatywnego w 2016 roku

Grupa Trading Jam Session pod wodzą Rafała Zaorskiego drugi rok z rzędu w trakcie konferencji i targów FxCuffs organizuje trading charytatywny, z którego zyski zostaną przekazane na pomoc najbardziej potrzebującym w ramach akcji Inwestorzy Dzieciom. Każda zainteresowana osoba może stać się część tego szczytnego wydarzenia.


W zeszłym roku zebraliśmy 25 tysięcy złotych

Zeszłoroczna edycja tradingu charytatywnego, która według naszej wiedzy była pierwszą tego typu inicjatywą na świecie – a z całą pewnością w Europie i w Polsce – pozwoliła zgromadzić łącznie 25 tysięcy złotych.

Grupa prawie 20 traderów przekazała zyski z piątkowego handlu na wsparcie czterech różnych fundacji. Dodatkowo brokerzy zrezygnowali z prowizji i spreadów, których wartość również ma być przekazana na pomoc wszystkim potrzebującym.

W tym roku, 24 marca 2017, trading charytatywny ma zgromadzić jeszcze więcej inwestorów detalicznych. Mamy nadzieję, że do akcji ponownie dołączą się również domy maklerskie.

Nawet 100 traderów w trakcie II edycji tradingu charytatywnego

Więcej szczegółów na temat tegorocznej odsłony charytatywnego inwestowania poznaliśmy podczas #24 TJS Live, gdzie o planach opowiadał wiceprezes fundacji FxCuffs, Marcin Wenus oraz Rafał Zaorski. Relacja dostępna pod linkiem:

Tegoroczna forma przewiduje podzielnie wszystkich traderów na czteroosobowe stanowiska, które zostaną zlokalizowane na trzecim piętrze centrum kongresowego ICE. Wstępny plan ich rozmieszczenia przedstawia poniższa grafika. Szczegóły dostępne bezpośrednio na grupie TJS.

Źródło: Trading Jam Session

Cały czas można zgłaszać swoje czteroosobowe zespoły wraz z nazwami. W przypadku gdy liczba teamów przekroczy ilość wstępnie planowanych miejsc, najprawdopodobniej udostępnione zostanie więcej stolików.

Zapisz się i weź udział w tradingu charytatywnym

Warto jednocześnie zaznaczyć, że X-Trade Brokers dla najlepszych charytatywnych inwestorów przewidział nagrodę w postaci przejazdu sportowymi samochodami na najnowocześniejszym polskim torze Silesia, co powinno zachęcić jeszcze więcej osób do handlu pod szyldem jednego, szczytnego celu.

Całość będzie również okazją do wymiany doświadczeń oraz zdrowej rywalizacji w trakcie największego kongresu inwestycyjnego Europy Środkowo-Wschodniej. Już teraz dokonaj bezpłatnej rezerwacji miejsca na FxCuffs 2017!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here