Naga MarketsJuż w ten piątek (31 września) w budynku Intraco na ulicy Stawki 2 w Warszawie odbędzie się kolejne Spotkanie Traderów w trakcie którego zebrani w biurze Trading Jam Session traderzy będą mogli wymienić się swoim poglądem na rynek. 


Spotkania, zgodnie z ideą Trading Jam są otwarte i każdy chętny będzie mógł w nich uczestniczyć choć, jak ostrzegają organizatorzy – liczba dostępnych miejsc siedzących jest ograniczona.

Już od godziny 8:00 na 31 piętrze warszawskiego Intraco Rafał Zaorski będzie tłumaczył zgromadzonym swoje podejście do sentymentów rynkowych. Od godziny 9:00 salę przejmie Szymon Machalica, o którym naprawdę głośno zrobiło się w momencie uzyskania przez niego stopy zwrotu na poziomie 2000%. Szymon będzie kontynuował wątek rozpoczęty przez Rafała i przedstawi własny pogląd na wybrane pary walutowe, indeksy czy surowce. Całe spotkanie w swoim założeniu ma być interaktywne, a organizatorzy zachęcają do udziału w dyskusji.

Prowadzone przez Rafała i Szymona Spotkania Traderóww przeciwieństwie do Trading Jam Session nie będą nagrywane. Odwołując się do początków inicjatywy organizatorzy przekonują, że spotkania na żywo są o wiele bardziej owocną formą poszerzania wiedzy i doświadczenia. Dyskusja i wszystkie szczegóły dotyczące jutrzejszego spotkania można znaleźć na stronie wydarzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here