Naga MarketsRafał Zaorski podczas konferencji FxCuffs

Rafał Zaorski, jeden z głównych pomysłodawców Stowarzyszenia Trading Jam oraz stojącej za nim idei Trading Jam Session, gromadzącej polskich inwestorów detalicznych i spekulantów poinformował w poniedziałek, że TJS wraca do formatu organizowania otwartych spotkań dla traderów. Pierwsze odbędzie się już w piątek, 24 sierpnia.


Cały dzień wspólnej spekulacji oraz wykładów

Pierwsze edycje transmisji Trading Jam Session różniły się tym od obecnych, że oprócz wykładów zaproszonych gości, traderzy razem rozgrywali praktycznie całą sesję, dzieląc się pomysłami oraz setupami handlowymi. Z wypowiedzi Rafała Zaorskiego wynika, że TJS powraca „do korzeni” i już w najbliższy piątek, 24 sierpnia, zaprasza wszystkich zainteresowanych od godziny 08:00 na ulicę Stawki 2, do budynku Intraco, gdzie na 31. piętrze odbędzie się reaktywowana forma Trading Jam Session.

Wśród prelegentów znalazł się Szymon Machalica oraz sam Rafał Zaorski, dodatkowo o godzinie 13:00 Trader21 weźmie udział w sesji pytań i odpowiedzi. Całość najprawdopodobniej będzie transmitowana przez serwis YouTube, dzięki czemu również osoby nieznajdujące się fizycznie w biurze TJSu, będą mogły wziąć udział w spotkaniu.

Zaorski wspomniał również o „rozegraniu sentymentów, jak za dawnych czasów, na żywo”, czyli wprowadzeniu do sesji przed startem obrotu giełdowego. Warto przypomnieć, że portal Comparic.pl miał w ostatnim czasie przyjemność przeprowadzić wywiad z Szymonem Machalicą, który będzie jednym z przedstawiających swoje podejście do tradingu podczas kolejnego TJSu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here