Naga MarketsPodczas piątkowej odsłony Trading Jam Session (TJS), która będzie już 127. spotkaniem traderów, gościem specjalnym będzie Rahim Blak, który odpowie na pytania o inwestycje… w ludzi. Czy tokenizacja osób fizycznych może rozpocząć nową ekonomię? Jak działania poszczególnych osób będą przekładać się na wartość ich tokena? Czy możliwe będą “wrogie przejęcia” spersonalizowanych monet? Na tyle i jeszcze więcej pytań odpowiedź w poniższym materiale wideo. Start o godzinie 12:00:

Wyemitował prywatny token RahimCoin

CEO click community – agencji social media zatrudniającej ponad 80 social media specjalistów oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone – pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów.

Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie, ze sprzedaży na WSEI w Krakowie i Social Employer Brandingu na Akademii Leona Koźmińskiego. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here