Naga Markets

Tinder-aplikacjaSpółka macierzysta popularnej aplikacji randkowej postanowiła, że zmniejszy swoje inwestycje w metaverse ze względu na rozczarowujące wyniki finansowe za II kwartał br. Firma Match Group porzuciła plany dotyczące projektu Tinder Coins, na który miała składać się własna cyfrowa waluta. Towarzyszy temu odejście Renate Nyborg ze stanowiska dyrektora generalnego tej korporacji.

  • Firma Match Group wycofała się z planów stworzenia aplikacji Tinder Coins oraz własnej wirtualnej waluty
  • Spółka zmniejszyła także swoje inwestycje w metaverse. Towarzyszy temu zmiana w kadrach oraz odejście Renate Nyborg ze stanowiska dyrektora generalnego 
  • Inwestuj w kryptowaluty w formie CFD razem z brokerem Plus500

Tinder zmniejszył swoje inwestycje w metaverse

Spółka stojąca za popularną aplikacją randkową postanowiła zmniejszyć ilość środków przeznaczonych na badania i rozwój w kierunku Web3. Wszystko to ze względu na rozczarowujące wyniki za II kwartał br. Towarzyszy temu także odejście Renate Nyborg ze stanowiska dyrektora generalnego.W liście do akcjonariuszy nowy prezes Match Group – Bernard Kim oznajmił, iż zamierza ograniczyć inwestycje w metaverse, a także zrezygnować z planów wydania wirtualnej waluty oraz aplikacji Tinder Coins. 

Po tym, gdy w 2021 r. firma, do której przynależy Tinder, przejęła przedsiębiorstwo zajmujące się sztuczną inteligencją i rozszerzoną rzeczywistością – Hyperconnect ówczesna dyrektor generalna przedstawiła koncepcję wprowadzenia ,,Tinderverse’’.


W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Choć budżet na postępy w kierunku Web3 został zmniejszony, Bernard Kim zapewnił, że przynależna do Match Group firma będzie dalej rozwijała projekt ,,Single Town’’, aby w przyszłości użytkownicy Tindera mogli spotykać się i wchodzić w interakcję w wirtualnym świecie. 

NED

Wszystko wskazuje na to, iż spółka stojąca za jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych chce przeczekać niepewny czas związany z metaverse. Wierzy jednak w to, że ta cyfrowa przestrzeń może stać się kluczowa dla nowych pokoleń. 

W II kwartale br. Match Group odnotował 12% wzrost całkowitych przychodów rok do roku. Strata operacyjna związana z Hyperconnect to 10 mln dol. 

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułNASDAQ dojrzał do korekty. Wzrosty na amerykańskich indeksach są największe od 2020 roku
Następny artykułErgonomiczne krzesło biurowe – wydatek czy inwestycja?
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here