Naga MarketsTIM SA odnotował ponad miliard przychodów od początku rokuZe wstępnych szacunków wynika, że w październiku 2021 r. miesięczne przychody TIM SA ze sprzedaży netto towarów i usług związanych bezpośrednio ze sprzedażą towarów wyniosły 120,2 mln zł (+37,2% r/r). To drugi najlepszy miesiąc od rozpoczęcia działalności przez TIM. Suma przychodów po 10 miesiącach 2021 r. przekroczyła 1,03 mld zł (+35,1% r/r).

TIM SA przedstawia swoje wyniki finansowe

Październikowe przychody ze sprzedaży online realizowanej samodzielnie przez klientów po raz drugi w historii i podobnie jak miesiąc wcześniej przekroczyły 80 mln zł, osiągając rekordowy poziom 85,9 mln zł (+39,5% r/r). Ich suma od stycznia do października 2021 r. wynosi już 728,4 mln zł (+34,7% r/r).Październik 2021 roku już przeszedł do historii TIM-u. To będzie miesiąc-symbol, w którym przychody ze sprzedaży TIM-u, liczone narastająco od początku roku, po raz pierwszy przekroczyły miliard złotych – mówi Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM SA. – Nie osiągnęlibyśmy tego, gdy nie zaufanie rynku, które utrzymujemy ze strony dotychczasowych, ale i ciągle pozyskujemy u nowych klientów. To jeden z najważniejszych elementów wspierających sprzedaż online. Receptą na nie jest nie tylko szeroka oferta asortymentowa, ale i kompetentny zespół – zarówno w TIM-ie, jak i u naszego partnera logistycznego 3LP. Bez sprawnych, kompleksowych rozwiązań logistycznych nie ma szans na sukces w e-commerce. Doceniają je nie tylko klienci TIM-u, ale i innych firm sprzedających online, które korzystają z usług 3LP. Wierzę, że w już wkrótce docenią je także inwestorzy w związku z planowaną przez nas ofertą publiczną i debiutem spółki na warszawskim parkiecie – dodaje Krzysztof Folta.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: selvita kurs | gpw benefit | pgnig cena akcji | bitcoin aktualnosci | oncoarendi akcje kupno | giełda 11 bit studios | kurs akcji comarch |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here