Naga Markets


TIM jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce.

Spółka notuje ostatnio bardzo silny okres, rosnąc przez nieco ponad 20 sesji o blisko 30%. Wydaje się więc, że jej akcje zostały zauważone i doceniona zostało, choć z opóźnieniem zdolność do generowania coraz lepszych wyników. Tendencja taka zaczęła się w ubiegłym roku, który był rekordowy pod względem przychodów. Każdy olejny raport potwierdzał trend, wskazując na bardzo wysoką dynamikę wzrostu przychodów. Ostatnie dane za lipiec wskazują na niemal 26% wzrost wielkości przychodów oraz o ponad 20% od początku roku. W najnowszej rekomendacji zalecano kupno akcji z ceną docelową przy 12,16 zł. Nadal jest to sporo wyżej niż nawet tegoroczne maksima. Technika wskazuje, że ostatnia korekta doprowadziła do drugiego w tym roku odbicia od linii hossy, łączącej dołki od początku 2009 roku. Wydaje się, że droga co najmniej na szczyt z kwietnia stoi otworem.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułŻołnierze amerykańscy zagłosują w wyborach za pomocą blockchaina
Następny artykułKomentarz walutowy – panika w Turcji szkodzi zlotemu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here