Naga MarketsTim DraperMiliarder Tim Draper ujawnił, że oprócz swoich 30 000 BTC posiada niezliczone ilości altcoinów.

  • Draper przyznał, że posiada wiele altcoinów.
  • Jako inwestor od lat skupuje bitcoiny.
  • Przyznał teraz, w które konkretnie projekty inwestuje.

Draper i jego altcoiny

Tim Draper, wybitny inwestor z rynku venture capital i miliarder, który kupił prawie 30 000 bitcoinów (BTC), które zostały przejęte przez służby USA od Silk Road, ujawnił, że jego zasoby cyfrowej waluty obejmują co najmniej pół tuzina różnych aktywów kryptowalutowych.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Przemawiając na niedawnej konferencji inwestycyjnej, Draper ujawnił, że posiada on m.in. Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Tezos (XTZ) i Aragon (ANT).

Myślę, że to się dzieje – [adopcja] nadchodzi. Jest to tak ważne dla świata i chcę, aby świat o tym wiedział, i chcę, aby inni ludzie na świecie weszli na pokład – dodał.

Komentarze Drapera pojawiły się zaledwie trzy tygodnie po tym, jak jego konto na Twitterze okazało się być celem ataku hakerskiego. Podejrzany tweet ogłosił, że miliarder jakoby kupił BCH.

Tyle że teraz fakt, że faktycznie trzyma on coiny Bitcoin Cash, rzuca nowe światło na en incydent.

Na rynku kryptowalut

Draper jest aktywnym inwestorem kryptowalutowym od siedmiu lat. W 2019 roku ogłosił, że całkowicie wycofał się z tradycyjnych zasobów na rzecz kryptowalut. Od dawna znany jest też z tego, że skupuje altcoiny. Potwierdził, że w 2017 roku jego fundusz uczestniczył w ICO Tezos.

Ujawnił też, że projekt Aragon oparty na Ethereum (ETH) otrzymał od niego 1 milion dolarów w zamian za 1 milion tokenów ANT.

Jego inwestycje w altcoiny wciąż wydają się być jednak przyćmione przez jego zaangażowanie na rynku BTC. W 2014 roku kupił 30 000 BTC po cenie 632 USD za coina.

Jest również mało prawdopodobne, aby w najbliższym czasie sprzedał te środki, ponieważ na początku tego roku potwierdził swoje prognozy z 2018 r.: uważa, że BTC wzrośnie do 250 000 USD w ciągu najbliższych dwóch lat.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here