Naga MarketsTim DraperSenator Kamala Harris, która została niedawno wybrana na kandydata na wiceprezydenta USA u boku Joe Bidena, może nie jest jeszcze zorientowana na kryptowaluty, ale Tim Draper uważa, że ​​może się to zmienić.

  • Harris może być nową wiceprezydent USA.
  • Zdaniem Tima Drapera ma potencjał, by być też adwokatem BTC w Białym Domu.

Kim jest Kamala Harris?

Harris jest rodowitą Kalifornijką, której kariera polityczna skupiała się głównie na jej rodzinnym stanie. Pełniła funkcję prokuratora okręgowego w San Francisco, a obecnie reprezentuje ten stan w Senacie.

Draper pochodzi z rodziny politycznej. Jego dziadek był pierwszym ambasadorem USA przy NATO. Sam Draper był również aktywny politycznie. W 2014 roku złożył petycję o podzielenie Kalifornii na sześć mniejszych stanów.

Tim Draper o Harris

Cointelegraph zapytał Drapera o jego oczekiwania wobec Harris w stosunku do blockchaina, gdyby ta została kolejnym wiceprezesem. Draper odpowiedział, że “nie nie wyróżniała się ona w debatach, ale myślę, że ma głowę na karku, więc może nauczyć się wiele nt. kryptowalut.”

Powinniśmy założyć jej portfel na bitcoiny – dodał.

Wyraził opinię, że jeśli Harris potrzebuje pomocy w opracowaniu solidnej polityki dot. kryptowalut, powinna poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z regulacjami dot. blockchaina wprowadzonymi przez stan Wyoming. Powiedział, że „rząd stanu był bardzo postępowy w kwestii kryptowalut”.

Nie jest jednak jasne, co o BTC myśli sam Biden. Parę lat temu jego sztab zbierał co prawda kryptowaluty od jego zwolenników w ramach kampanii wyborczej, ale on sam nigdy nie wypowiedział się nt. bitcoina w jednoznaczny sposób. Wiadomo tylko, że jest zwolennikiem wolności w sieci.

Co do Trumpa wiemy zaś, że patrzy on na bitcoina coś stereotypowo i uważa, że to narzędzie przestępców.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here