Naga MarketsTim Draper: jeśli jesteś millenialsem, kupuj bitcoiny (BTC)!
Tim Draper

Tydzień na rynku kryptowalut bez słów od kogoś takiego jak Tim Draper jest tygodniem straconym! Teraz znany inwestor sugeruje, że każdy milenials powinien kupić BTC.

Skąd taka rada? To proste! Obecny system finansowy – oparty na bankach, odsetkach i długu – jest drogą do zatracenia, a nie osiągnięcia wolności finansowej.

„Patrzysz na bitcoina i mówisz: “Hej, to świetnie, bo to nie Oldsmobile mojego ojca. Nasz system bankowy to Oldsmobile, to stary Oldsmobile.”

– stwierdził zaś teraz Draper w rozmowie z FOX Business.

Bitcoin: Tim Draper mówi jak uciec przed długiem

Przy okazji wyjaśnił, że „przy obecnych pensjach [młodzi ludzie] nie mogą tego całkiem spłacić. To naprawdę trudny czas, a oni stali się najemcami, a nie kupującymi [nieruchomości], ponieważ do tego zmusiła ich sytuacja.”

Jedynym ratunek jest ponoć inwestycja w BTC:

„Myślę, że jeśli naprawdę chcesz, żeby to wszystko zadziałało, uważam, że musisz wybrać Bitcoiny lub inne kryptowaluty.”

Czy warto go słuchać?

Tim Draper to postać niemal kultowa na rynku BTC. W 2014 r. prognozował, że do trzech lat za jednego coina w blockchainie bitcoina będziemy płacili aż 10 000 USD. Wtedy wielu się z niego śmiało. W 2017 r. okazało się, że inwestor nie tyle miał rację, co jeszcze był pesymistą, bowiem za 1 BTC płacono nawet 20 000 USD.

Niedawno stwierdził, że już końcem tego roku 1 BTC będzie kosztował może nawet 250 000 USD. Dziś wydaje się to nierealne (dopiero co bitcoin przebił poziom 9 000 USD), ale za parę miesięcy nasze postrzeganie tej sytuacji może się diametralnie zmienić wraz z ewentualną dalszą hossą na rynku kryptowalut, o czym nieraz mogli przekonać się już inwestorzy, którzy skupują cyfrowe waluty na longterm.

Warto pamiętać, że już w maju br. czeka nas halving, który dotąd był wydarzeniem, które generowało spore wzrosty kursu, a nawet bańki. Czy teraz będzie inaczej?

Dziś za 1 BTC należy zapłacić ponad 9 000 USD. Za 1 ETH inwestorzy są w stanie wyłożyć 172 USD, zaś token Ripple XRP 0,23 USD.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here