Naga MarketsTim DraperBitcoin i kryptowaluty są gotowe do przyspieszenia globalizacji i decentralizacji branż, czyniąc je odpornymi na wątpliwej jakości polityki gospodarcze rządów – twierdzi Tim Draper.

  • Draper ponownie wypowiedział się o BTC.
  • Twierdzi, że zrewolucjonizują one rynki i świat.

Draper o bitcoinie

Podczas ostatniego LA Blockchain Summit Draper mówił o tym, jak ogromna globalna transformacja zapoczątkowana przez Internet sprawia, że ​​granice stają się bez znaczenia. Dodał też parę zdań o BTC.

Kiedy pojawił się bitcoin, nagle mieliśmy walutę, której mogliśmy używać na całym świecie i taką, w którą moglibyśmy wierzyć, nawet gdyby rząd na przykład wydrukował 13 bilionów dolarów, nadal moglibyśmy mieć walutę, która nie uległaby osłabieniu – tłumaczył.

Dodał, że “to był początek czegoś, co moim zdaniem będzie wielką zmianą na świecie. I myślę, że świat przejdzie przez antropologiczny skok, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że kiedyś byliśmy plemionami i to był [wtedy] sposób na zapewnienie sobie bezpieczeństwa. Powiedzielibyśmy: „OK, to jest granica, nie przekraczajmy tej granicy, a nasi ludzie będą bezpieczni”.

– Cóż, teraz zdajemy sobie sprawę, że granice stają się coraz bardziej bez znaczenia, a zdecentralizowany świat staje się coraz ważniejszy i wszystko, od bankowości po ubezpieczenia, nieruchomości i zarządzanie, ulegnie zmianie i stanie się zdecentralizowane na całym świecie, a to uczyni nas globalnymi – powiedział.

Skok cywilizacyjny

Draper mówił też, że w ciągu najbliższych 20 lat świat doświadczy niesamowitej globalizacji. Chociaż spodziewa się, że w rządach będą siły, które będą próbowały trzymać się przeszłości, w której ideały nacjonalistyczne i izolacjonistyczne były postrzegane jako cnoty, on sam uważa, że ​​nie mogą one powstrzymać świata przed pójściem naprzód.

– Te bariery są dla nas złe. Ale tak naprawdę jest to po prostu rodzaj ryku umierającego lwa, gdy przenosimy się do tego nowego świata. I to jest bardzo ekscytujące – oświadczył.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here