Naga Markets“Artyści rynków” to zapis rozmów, które w 2017 roku wydane zostały w Australii w formie nagrań audio (podcastów). Z kolei na początku roku 2018 roku, za sprawą warszawskiego oddziału , rozmowy doczekały się polskiej wersji.

Rozmówcy głównego analityka rynkowego CMC Markets w Sydney, Michaela McCarthy’ego, opowiadają o swoich zmaganiach z rynkiem i własnymi słabościami, a także o najbardziej spektakularnych osiągnięciach i największych porażkach. Ich historie, pokazujące kulisy działania sław świata finansów, mogą być dla czytelników inspiracją.

Ticky Fullerton – Aktualności ze świata tradingu

Ticky Fullerton była szóstą rozmówczynią Michaela McCarthy’ego w książce “Artyści rynków” (dostępnej na maklerska.pl). Od 2017 roku, kiedy zasiliła szeregi Sky News, Ticky Fullerton jest główną prowadzącą programu Ticky, emitowanego co wieczór na kanale Sky News Business.

Ticky sprawowała również obowiązki zastępcy dyrektora w banku inwestycyjnym Credit Suisse First Boston, pracując przez 10 lat w jego filiach w Londynie oraz Sydney. Jest członkiem rady australijsko-brytyjskiej izby handlowej i mentorką w programie Peter Cullen Trust.

Poniżej znajdziesz nagranie audio rozmowy z Ticky. Jeśli natomiast chciałbyś otrzymać książkę “Artyści rynków”, doczytaj artykuł do końca i weź udział w konkursie.

Wygraj egzemplarz książki Artyści rynków!

Zdobądź dla siebie egzemplarz książki “Artyści rynków” wydany w ładnej, twardej oprawie na kredowym papierze, biorąc udział w konkursie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem odpowiesz na pytanie:

Co według Ticky Fullerton jest najważniejszym wydarzeniem w świecie finansów?*

 

*Odpowiedź w zamieszczonym wyżej podcaście

Pamiętaj, by przy wpisywaniu komentarza na portalu wprowadzić prawidłowy adres email*. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, w celu ustalenia adresu do wysyłki książki.

Po jednym egzemplarzu książki wygrają dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku jeśli zwycięzca nie odpowie na maila / wiadomość na FB w ciągu 4 dni kalendarzowych, nagroda książkowa trafia do kolejnej osoby, która najszybciej odpowiedziała na pytanie.

nie ma konieczności podawania maila w przypadku komentarzy na Facebooku, należy jednak wtedy śledzić czy Twój komentarz okazał się zwycięski i odezwać do nas poprzez wiadomość na FB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here