Naga MarketsGrupa Tickmill przebiła prognozy pokonując poprzednie rekordy finansowe. Wzrost odnotowano we wszystkich kluczowych wskaźnikach finansowych finansowych!

Nieaudytowany skonsolidowany zysk netto za pierwsze 9 miesięcy 2019 r. wyniósł 29,46 mln USD. Spółka planuje osiągnąć 35 mln USD zysku netto w roku kalendarzowym, w porównaniu ze skonsolidowanym zyskiem netto w 2018 r. wynoszącym 19,67 mln USD.

Organiczny wzrost na kluczowych rynkach

Tickmill Group przypisuje swoje wysokie wskaźniki rentowności organicznemu wzrostowi na kluczowych rynkach, optymalizacji kosztów i inwestycjom w nowe technologie. To z kolei udało się osiągnąć zwiększając wydajność dzięki automatyzacji.

Wolumenu obrotu w Tickmill, w pierwszych 9 miesiącach 2019 r. uplasował się na poziomie 1,09 bln USD, co stanowi wzrost o 13,1% w porównaniu z ubiegłorocznym wynikiem 967 miliardów USD w tym samym okresie. Wyniki te udało się osiągnąć przy stosunkowo niskiej zmienności odczuwalnej na rynku walutowym w 2019 r. Pomimo tej niskiej zmienności, Tickmill planuje wypracować obrót wielkości 1,45 – 1,50 biliona USD w 2019 r., przekraczając 1,37 biliona USD osiągniętych w 2018 r.

Liczba wykonanych transakcji pokazuję tę samą historię, przy czym średnia liczba transakcji wykonywanych miesięcznie wynosi 6,74 miliona (od stycznia do września 2019 r.), co stanowi wzrost o 9,9% (r/r) w porównaniu do średniej z ubiegłego roku wynoszącej 6,13 miliona w tym samym okresie 2018 roku.

Nowe produkty i platformy

Z uwagi na to, że Tickmill Group kontynuuje swoją nienaganną trajektorię wzrostu, ustalono różne możliwości akwizycji w dziedzinie technologii. W celu częściowego rozmieszczenia rozległej bazy kapitałowej Tickmill i zwiększenia wartości dla akcjonariuszy, grupa obecnie ocenia możliwości dywersyfikacji oferty, zamierzając wprowadzać nowe produkty i platformy w nadchodzących miesiącach – dywersyfikując tym samym źródła przychodów.

W trzecim kwartale Grupa Tickmill podniosła również kapitał zakładowy Tickmill UK Ltd do 8,33 miliona USD, poprzez zastrzyk w postaci 4,32 miliona USD. Pomimo faktu, że Tickmill UK Ltd nie spodziewa się żadnych negatywnych skutków ze strony Brexitu, podniósł całkowitą bazę kapitałową netto do 15,90 mln USD. W związku z tym ogólna baza kapitałowa netto grupy wynosi 66,43 mln USD (na dzień 30 września 2019 r.) w porównaniu do 40,71 mln USD na koniec 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here