Naga MarketsBitcoin – niegdyś domena internetowych geeków a dziś najpopularniejsza kryptowaluta na świecie, której kapitalizacja przekracza obecnie 79,5 mld USD trafił do nowej, zaktualizowanej oferty brytyjskiego brokera Tickmill. 


Boom na kryptowaluty nie ustępuje i trudno się temu dziwić. Wielu porównuje bowiem technologię blockchain do internetu i przynajmniej w jednej kwestii wydają się mieć rację. Podobnie jak na początku wieku, tak również obecnie na kryptowalutach mamy do czynienia z bańką spekulacyjną. Wzrost wyceny BTC o 388% tylko od początku tego roku trudno nazwać zrównoważonym, a zainteresowanie inwestorów nie ogranicza się jedynie do Bitcoina. Coraz częściej usłyszeć można porównania obecnej sytuacji na rynku kryptowalut do sławnej bańki internetowej sprzed ponad 20 lat.

Śledzisz Comparic.pl na TradingView? 

Jednak trudno dziwić się traderom, którzy szukając wysokiej zmienności wybierają właśnie kryptowaluty. Dzienne ruchy po 5-10% nie należą do rzadkości na tym rynku, co może stanowić świetną okazję do zarobku.

Regulowany przez Financial Conduct Authority broker Tickmill, odpowiadając na wyrażane zainteresowanie ze strony klientów aktualizuje swoją ofertę wprowadzając kontrakty różnicowe na Bitcoin. Tickmill nie jest pierwszym i z pewnością nie ostatnim podmiotem, który na taki krok się decyduje. Kryptowalutami handlować możemy między innymi w Admiral Markets, XTB czy eToro. Ten ostatni broker stworzył również kryptofundusz, który poprzez odpowiednią dywersyfikację minimalizuje ryzyko straty.

Tickmill, w przeciwieństwie choćby do wspomnianego już eToro, zapewnia handel kryptowalutami jedynie przez pięć dni w tygodniu. Jednocześnie, broker znany z jakości egzekucji zleceń oraz dużej liczby dostawców płynności obiecuje szczególne oddanie klientom korzystającym z jego oferty.

Aby sprawdzić aktualną ofertę Tickmill zapraszamy do założenia darmowego rachunku demonstracyjnego>>> Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here