Naga Marketspiłka do tenisaThunderbolt S.A. (poprzednio ComPress S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, pozyskała dwie kolejne gwiazdy dla platformy TopLevelTennis.com. Są nimi Wolfgang Thiem – ojciec tenisisty Dominica Thiema oraz Marco Panichi – trener przygotowania motorycznego Novaka Djokovica.

Thunderbolt  zawiera nowe umowy w ramach TopLevelTennis.com

Spółka zawarła nowe umowy z dwoma wybitnymi postaciami światowego tenisa. Pierwszą z nich jest Wolfgang Thiem, który odpowiadał jako trener i manager za rozwój juniorskiej kariery swojego syna Dominica Thiema – wielokrotnego finalisty turniejów wielkoszlemowych, a obecnie 3-go tenisisty świata w rankingu ATP. W swoim kursie na platformie TopLevelTennis.com skoncentruje się on na aspektach technicznych, psychologicznych, motorycznych oraz finansowych w rozwoju juniorskiej kariery zawodniczej. Jego udział w projekcie uzupełni portfolio gwiazd o osobę, która ma ogromne doświadczenie i wiedzę w jaki sposób prowadzić karierę młodego tenisisty, aby mógł odnieść sukces na skalę światową.

Te artykuły również Cię zainteresują
Drugą nową gwiazdą TopLevelTennis.com jest Marco Panichi – trener przygotowania motorycznego najlepszego obecnie tenisisty świata – Novaka Djokovica. Marco Panichi jest od wielu lat trenerem współpracującym ze znanymi postaciami tenisa. Treści zaprezentowane w jego kursie będą bardzo atrakcyjne nie tylko dla trenerów tenisa, ale i trenerów innych dyscyplin sportowych z uwagi na ich uniwersalność. Zgodnie z podpisaną umową inwestycyjną, Marco Panichi obejmie także akcje Spółki i stanie się akcjonariuszem oraz będzie uczestniczył w jej dalszym rozwoju.

„Bardzo nam zależy, by zbudować kompletną platformę, na której każdy pasjonat tenisa znajdzie dla siebie wyjątkowe treści. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z wybitnym trenerem przygotowania motorycznego Marco Panichi, który stworzy kurs właśnie od strony treningu fizycznego w tenisie. Materiał ten będzie również kierowany do szerszego grona odbiorców jak chociażby trenerów personalnych na całym świecie, którzy będą mogli czerpać z doświadczenia Marco. Natomiast kurs z Wolfgangiem Thiemem będzie kierowany głównie do rodziców młodych lub przyszłych zawodników. W tym kursie Thiem będzie pokazywał rodzicom wszelkie pułapki oraz zaznaczał, co jest ważne w poszczególnych kategoriach wiekowych młodego tenisisty, analizując nie tylko aspekty tenisowe, ale również mentalne, fizyczne i związane z inwestycją w młodego zawodnika. Nasza platforma staje się nie tylko większa ze względu na ilość gwiazd i kursów, ale również z powodu różnorodności ekskluzywnych materiałów. Już w tym momencie zapewniliśmy 1.200 minut filmów z naszymi gwiazdami przy przyszłym zakupie dostępu GOLD, który będzie kosztował 89.99$ za roczny dostęp do platformy TopLevelTennis.com.” – ocenia Tomasz Mrozowski, Prezes Zarządu Spółki Thunderbolt S.A.

 W ostatnim czasie Thunderbolt S.A. podpisała umowę inwestycyjną z Borisem Beckerem – jednym z najwybitniejszych tenisistów w historii. Będzie on kolejną gwiazdą w należącej do Spółki platformie TopLevelTennis.com oraz stanie się jej akcjonariuszem. Boris Becker to były wybitny tenisista, zwycięzca turniejów Wielkoszlemowych i były lider rankingu ATP. W trakcie kariery trenerskiej był trenerem Novaka Djokovica, z którym osiągnął wiele zwycięstw w turniejach Wielkoszlemowych. Obecnie jest jednym z najlepszych komentatorów i ekspertów tenisa na świecie. Spółka zawarła także umowę z amerykańskim byłym tenisistą i trenerem Bradem Gilbertem, która przewiduje aktywny udział Brada Gilberta, aktualnie jednego z najbardziej uznanych autorytetów tenisowych, w przygotowaniu oraz udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych dotyczących projektu TopLevelTennis.com w celach edukacyjno-promocyjnych odnoszących się do tenisa. W trakcie kariery trenerskiej współpracował z największymi gwiazdami tenisa m.in. Andre Agassim, Andy Roddickiem i Andy Murrayem. Obecnie pracuje jako komentator sportowy i należy do czołówki analityków tenisowych, będąc uznawanym za jednego z najlepszych strategów i taktyków tenisowych na świecie.

Pod koniec ub. roku Spółka poinformowała o przyjęciu założeń do kierunków rozwoju, rozszerzeniu profilu działalności i rozpoczęciu prac nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy. Thunderbolt S.A. będzie realizowała nagrania filmowe z udziałem gwiazd sportu oraz prezentujące ich drogę do sukcesu wraz z wszelkimi detalami dotyczącymi tego, w jaki sposób trenowali, aby dotrzeć na szczyt. Nagrania będą dystrybuowane za pomocą stworzonej platformy internetowej o nazwie TopLevelTennis.com. Thunderbolt S.A. stworzy również aplikacje mobilne przeznaczone na urządzenia z systemem iOS oraz Android, które będą umożliwiały korzystanie z platformy TopLevelTennis.com. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W kolejnych latach Spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu.

Thunderbolt S.A. (poprzednio ComPress S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2008 roku. Spółka przeprowadziła w 2019 r. emisję akcji serii H i pozyskała z niej środki w wysokości 900 tys. zł, które przeznaczyła na zmniejszenie poziomu zadłużenia oraz poprawę struktury kapitałów własnych. Emitent dokonał również sprzedaży znaku graficznego – logotypu – wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i zbył w ten sposób wszystkie wersje logotypu dla marki pod nazwą – Compress.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSonka: Premiera ‘911 Operator Deluxe Edition’ na Nintendo Switch ustalona na 1 V
Następny artykuł296 nowych potwierdzonych przypadków COVID-19, liczba zarażonych to 8214
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here