Naga Markets


Thomson Reuters udostępnia stopy wymiany w czasie rzeczywistym dla kryptowalut. Nowa usługa ma na celu dostarczenie „wiarygodnych danych bez opóźnień” dla sześciu kryptowalut na szeregu dużych giełd. Celem tego ruchu jest zwiększenie transparentności i wydajności inwestującym w kryptowaluty na globalnym rynku.

Nowe ceny kryptowalut w czasie rzeczywistym są dostępne poprzez interfejs API na należącej do Thomson Reutera platformie Elkon. Aplikacja dostarcza dane handlowe z różnych giełd kryptowalutowych, w tym Bitflyer i Bitpoint. Według raportu opublikowanego przez spółkę, w przyszłości ma być dodany dostęp do wielu innych platform.

Ogłoszenie miało miejsce po ostatniej ankiecie Reutera, z której wynika, że coraz więcej firm finansowych jest zainteresowanych kryptowalutami. 20-40% z 400 firm biorących udział w badaniu zastanawia się nad wejściem na rynek krypto w ciągu następnych 12 miesięcy.

Uruchomienie bieżących cen dla kryptowalut może być oznaką, że Reuters zastanawia się nad wprowadzeniem tej klasy aktywów na swojej platformie tradingowej. Na razie nie wiadomo, które kryptowaluty mają znaleźć się na liście, ale z pewnością będzie tam Bitcoin i inne najpopularniejsze monety. Wczoraj już informowaliśmy, że CME uruchomiło indeks cenowy dla Ethereum, co może być pierwszym krokiem do wprowadzenia kontraktów terminowych.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here