Naga MarketsZgodnie z raportem opublikowanym przez Thomson Reuters, kwietniowe wyniki spółki nie należą do najbardziej zadowalających. Dzienny, średni wolumen FX Spot za ostatni miesiąc wyniósł 90 miliardów dolarów co oznacza spadek o 20 miliardów (18%) w porównaniu do wyników notowanych jeszcze w marcu.

Powiązana z Thomson Reuters platforma tradingowa działająca pod marką FXall osiągnęła zdecydowanie lepsze wyniki i udało jej się wyjść nawet na delikatny plus. Niewielki wzrost wyniósł 200 milionów dolarów zwiększając miesięczny wolumen do poziomu 132,3 miliarda dolarów w kwietniu. Co ciekawe w ujęciu rokrocznym, kwietniowe ADV dla FXall również poszło do góry i to niezwykle mocno – o 22%. Przedsiębiorstwo stwierdziło, że jest to najwyżej raportowany dotychczas wynik.

Na poniższym grafie zaprezentowane zostały różnice pomiędzy wolumenami Thomson Reuters oraz FXall od początku 2014 roku. Wyraźnie widać tutaj coraz większą rozbieżność i zwiększającą się przewagę partnera zależnego. Można śmiało stwierdzić, że FXall jest tutaj swojego rodzaju ewenementem – wszyscy brokerzy, którzy w tym miesiącu raportowali swoje wolumeny tradingowe mówili o spadkach. Wzrost Fxall nie należy do najwyższych, przełamuje jednak opinię uczestników rynku, że przy tak niskiej zmienności rynku FX jaka obecnie ma miejsce, obrót większymi pieniędzmi przez brokerów jest silnie utrudniony.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here