Naga Marketsthe dustWrocławska spółka zgodnie z założeniami strategii rozwoju podpisała umowę na piątą grę z planowanej serii symulatorów. Jest to umowa między spółką The Dust a inwestorem. Obie strony w połowie roku podpisały umowę ramową dotyczącą rozpoczęcie produkcji 15 symulatorów do końca 2021 roku.

4 grudnia br. The Dust podpisała z inwestorem umowę na piąty projekt z planowanych 15 symulatorów na najbliższe 3 lata. Zgodnie z umową ramową z inwestorem Spółka planuje produkować rocznie 5 symulatorów.

Wrocławski deweloper w ubiegłym tygodniu zamieścił na platformie Steam zapowiedź pierwszej produkcji – „Exterminator Simulator”. W grze Exterminator Simulator gracz wcieli się w rolę dezynsektora. Jego zadaniem będzie podejmowanie zleceń związanych z tępieniem szkodników. Gracz przeniesie się do opuszczonych fabryk, domów czy kamperów, które opanowane są przez insekty i niebezpieczne zwierzęta. Zadaniem gracza będzie znalezienie ukrywających się szkodników i pozbycie się ich z terenu. Do walki z niepożądanymi lokatorami będzie mógł wykorzystać dedykowaną broń. W opublikowanym na platformie Steam trailerze można dostrzec np. elektryczne kijki na węże, zaś na insekty generatory dymu. Dezynsektor za dobrze wykonaną pracę dostanie sowitą zapłatę dzięki, której będzie mógł rozwijać swoją postać i ekwipunek.

Jeszcze w tym roku planujemy opublikować na platformie Steam trailer drugiego projektu  – zapowiada Prezes The Dust Pan Jakub Wolff.

Duży potencjał sprzedażowy przygotowywanych i kolejno zapowiadanych przez nas preprodukcji sugeruje popularność gier symulatorowych, stwarzających możliwość wcielania się przez graczy w trudne zawody i niecodzienne sytuacje – dodaje Prezes.

Przypomnijmy, że firma równocześnie pracuje nad „I, the Inquisitor”, grą na motywach cyklu „Ja, Inkwizytor” autorstwa Jacka Piekary.

Do powyższych projektów powołane zostały osobne zespoły.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here