Naga Markets

The Dust zaprezentował gameplay trailer I, the Inquisitor, flagowego tytułu studiaThe Dust, deweloper z Wrocławia, zaprezentował najnowsze materiały gry I, the Inquisitor opartej na cieszącej się dużą popularnością serii książek fantasy autorstwa Jacka Piekary. Po raz pierwszy w historii gracze będą mieli okazję wcielić się w postać znanego z książek Mordimera Madderdina, wykwalifikowanego inkwizytora w służbie Świętego Oficjum.

The Dust zaprezentował najnowsze materiały gry I, the Inquisitor

Strona Steam oraz witryna tytułu są już dostępne online. Twórcy gry stworzyli też dedykowany serwer Discord, na którym gracze będą mogli komunikować się z zespołem deweloperskim The Dust.– Chcieliśmy stworzyć grę, która zbudowałaby świadomość istnienia The Dust wśród graczy w Polsce i na świecie. Wybraliśmy Cykl Inkwizytorski Jacka Piekary, bo dostrzegliśmy w nim największy potencjał. Cieszę się, że możemy pokazać pierwsze efekty naszej pracy, a społeczność będzie mogła podzielić się z nami swoimi wrażeniami – powiedział Jakub Wolff, CEO The Dust.

W świecie I, the Inquisitor Jezus nie umarł na krzyżu, ale zszedł z niego i ukarał niewiernych. 1500 lat później, jego Święte Oficjum nadal rządzi światem. Po raz pierwszy w historii gracze będą mieli okazję wcielić się w postać Mordimera Madderdina, wykwalifikowanego inkwizytora w służbie Świętego Oficjum.

Wykorzystuje on swoją spostrzegawczość, spryt oraz unikalne umiejętności, aby polować na rzesze bluźnierców i wrogów Kościoła. To ciekawa i złożona postać, która jest wierna swojej służbie, ale jednocześnie kieruje się własnymi celami i ambicjami.

Gra I, the Inquisitor była rozwijana przez ostatnie 2 lata. Studio zebrało zespół wykwalifikowanych deweloperów i weteranów, aby zaprezentować świat fantasy stworzony przez Jacka Piekarę graczom na wszystkich kontynentach.

I, the Inquisitor to nasz flagowy projekt. Obecnie w The Dust pracuje nad nim ponad 30 osób. Wśród nich są ludzie, którzy ostatnio pracowali nad Dying Light 2, Cyberpunkiem i wieloma innymi tytułami AAA. Jestem przekonany, że mamy to, czego potrzeba, aby stworzyć wyjątkową grę – dodaje Jakub Wolff, CEO The Dust.

The Dust planuje wydać I, the Inquisitor na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Data premiery nie została jeszcze ustalona. Gra będzie posiadać dialogi w języku angielskim i polskim oraz napisy w kilku językach. Strona Steam oraz witryna gry I, the Inquisitor są już dostępne online. Twórcy gry stworzyli również dedykowany serwer Discord, na którym gracze będą mogli komunikować się z zespołem deweloperskim The Dust oraz fanami gry i książek o Inkwizytorze Madderinie.

NED

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: Forint kurs | nasdaq notowania | cena złotówki | pge giełda | akcje orlen | asseco giełda | kęty akcje notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here