Naga MarketsThe Dust nie zwalnia tempa, na rosnącej fali popularności gier symulacyjnych, dzisiaj zapowiedziało swoją czwartą produkcję “Airport Renovator”. Tym razem gracze wcielą się w rolę renowatora portów lotniczych. Studio deweloperskie planuje wydać serię 15 symulatorów, które trafią do każdego gustu.

Odpicuj lotnisko z The Dust – zapowiedź 4 symulatora

Do tej pory można było usłyszeć o zwiastunach gry „Exterminator Simulator”, gdzie gracze wcielą się w rolę dezynsektora. Będą mogli przeżyć zarówno niebezpieczne, jak i zabawne przygody tępienia insektów, gryzoni i niebezpiecznych zwierząt.

Drugą realizacją jest “Hotel Renovator” który znalazł się na Global Top Wishlist. Tym razem fani projektowania zajmą się hotelami, które należy wyremontować, urządzić, a następnie przyjąć gości. Dla miłośników szybkiej jazdy samochodami jest trzecia zapowiedź “Car Thief Simulator”, gdzie będzie można zostać złodziejem aut. Podczas rozgrywki głównym zadaniem, będzie kradzież samochodów z ulic miasta i jego przedmieść, parkingów oraz garaży.

Stwórz najpiękniejsze lotnisko na świecie

Kiedy nie można latać samolotami, podziwiać infrastruktury lotniska – można skorzystać z symulatorów, które pozwolą zbliżyć się do świata na co dzień niedostępnego. Tym razem The Dust chce zapewnić swoim graczom możliwość wcielenia się w renowatora portów lotniczych. Co będzie ich głównym zadaniem, na jakie przeszkody natrafią? To wszystko będzie zależeć od gracza. Od tego, jak zaplanuje odrestaurowanie starego lotniska i jak stworzy potrzebną infrastrukturę zgodnie z planem budowy.

Precyzja to podstawa, bez tego ruch lotniczy będzie sparaliżowany. Dlatego skrupulatność i dokładność to cechy, które są potrzebne budowniczemu, który ma wykończyć wszystkie elementy portu lotniczego. Trzeba zaplanować odbudowę, renowację wszystkich elementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania lotniska.

Począwszy od wieży kontroli lotów poprzez poprawne działanie pasów startowych, terminali oraz hangarów. Nie należy zapominać o mniejszej infrastrukturze, takiej jak sprzęt pomocniczy (ruchome schody) i pojazdy (melexy, autobusy dowożące pasażerów do samolotu).

Doprowadzenie lotniska do stanu używalności będzie o tyle trudne, że gracze nie będą mogli wykonywać renowacji, tylko i wyłącznie na podstawie własnego zmysłu estetycznego w projektowaniu oraz co za tym idzie wymianie starych elementów. Głównym zadaniem renowatora będzie odwzorowanie pierwotnego planu portu lotniczego, którego będzie miał tylko fragment, ponieważ mapa z projektem została zniszczona.

Całość odbudowy będzie zależała od sprytu i przemyślanej strategii graczy. To, jak będzie się opiekował najbardziej strategiczną częścią lotniska – czyli wieżą kontroli lotów oraz powstawaniem nowych hangarów. Nie należy zapominać o uatrakcyjnieniu wnętrz terminali i dbaniu o podstawowe zadania, takie jak malowanie linii i łatanie dziur na pasach startowych. Czy zajmowanie się konserwacją i naprawą autobusów, meleksów oraz ruchomych schodów.

“Samoloty są jednymi z najczęściej używanych, publicznych transportów zbiorowych. Wszyscy wiemy, jak duże są to przestrzenie i jak dużo czasu proporcjonalnie do samego lotu spędzamy na samym lotnisku. Chcemy dać graczom możliwość bliższego poznania całej infrastruktury, która naszym zdaniem jest bardzo ciekawa i kryje wiele tajemnic. Ten symulator w przeciwieństwie do zapowiedzianego przez nas wcześniej “Hotel Renovatora” postawi nieco inne zadanie przed graczami, nie dając im aż tak dużego wyboru samej dekoracji wnętrz i zewnętrznych części budynków, lecz skupiając się na precyzji wykonywanej renowacji”- mówi Jakub Wolff prezes The Dust.

To, w jaki sposób gracz zaangażuje się w odbudowę lotniska, będzie miało bardzo dużo znaczenie na przyszłość. Będzie to pomocne nie tylko w rozbudowie portu lotniczego, ale i w jego sprzedaży oraz kupnie nowego. Postawienie różnych wyzwań oraz trudności renowatorowi pozwoli na przechodzenie do kolejnych, bardziej wymagających etapów rozgrywki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKlienci wycofują się z lokat. Polacy wycofali z nich 50 mld złotych
Następny artykułZłoty nieco mocniejszy, ale przecena wciąż wisi w powietrzu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here