Naga Marketsthe dustTry Evidence przedstawiło The Dust „Raport Silent Reviews” dotyczący produkcji “Together”. Według dziennikarzy gamingowych testujących grę jej najmocniejsze strony to oprawa graficzna, tryb kooperacji i progres.

The Dust zamierza wydać “Together” jeszcze w tym roku

Po wprowadzeniu zmian, wynikających z sugestii i komentarzy zawartych w raporcie The Dust zamierza wydać “Together” jeszcze w tym roku.The Dust poinformowała, że na podstawie wyników otrzymanego przez Try Evidence „Raport Silent Reviews”, przygotowanego na podstawie ocen ekspertów (dziennikarzy gamingowych), rozpoczyna ostatnie szlify przed wydaniem gry.

Oceny dziennikarzy były pozytywne. Za najmocniejsze strony gry eksperci uznali:

  • oprawę i styl graficzny,
  • tryb co-op,
  • progres.

Raport zawiera również szereg sugestii i komentarzy, które The Dust zamierza uwzględnić w ostatecznej wersji gry.

Tworząc grę “Together”, od początku uznaliśmy, że w tej produkcji najważniejsza jest oprawa graficzna, ponieważ to ona gra główną rolę w fabule, a także tryb kooperacji, zgodnie z wybraną przez nas nazwą projektu. Ocena ekspertów w zakończonych właśnie testach w pełni potwierdza, że nasze główne cele zostały osiągnięte, co niezwykle nas cieszy”.– mówi Prezes The Dust Jakub Wolff.

“Together” to platformówka 3D, w której gracze, podróżując przez cztery różne krainy, będą musieli zmierzyć się ze złą Moną Chrome oraz jej poplecznikami. Fabuła gry opowiada historię bohaterów, którzy zauważyli znikające nad miastem kolory, postanowili wziąć los w swoje ręce i przywrócić kolory na całym świecie. Gracze będą tę przygodę, jak wskazuje nazwa, przeżywać razem w trybie kooperacji.

Jak wynika z raportu: „”Together” broni się czymś wyjątkowym, co wyróżnia je spośród konkurencji, bo jak sama nazwa wskazuje – twórcy sugerują przeżycie przygody razem z drugim graczem w kooperacji. W praniu wypada to zaskakująco dobrze jak na gatunek, który kojarzony jest głównie z singlem”.

„Gra wymaga oczywiście jeszcze ostatecznych szlifów i zbalansowania, a wyniki otrzymanego raportu bardzo nam pomogą w zakończeniu prac nad “Together”” – dodaje Prezes The Dust Jakub Wolff.

Wydanie gry przewidziane jest na drugą połowę 2020 roku. Dostępna będzie ona na konsoli Nintendo Switch, która będzie pierwszym kanałem dystrybucji. W strategii wydawniczej planowane jest wydanie gry również na platformy PS4, Xbox oraz PC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here