Naga MarketsThe Dust: Together w wersji PC debiutuje na jesiennej edycji Steam Next FestWersja demonstracyjna gry Together w wersji PC debiutuje na rozpoczynającej się dziś jesiennej edycji Steam Next Fest. Steam Next Fest to jeden z największych festiwali gamingowych, które odbywają się online.

The Dust promuje swoją grę na Steam Next Fest

Rozpoczynające się dziś święto gier potrwa do 7 października. Wrocławskie studio, które na festiwalu prezentuje także wersję demonstracyjną Airport Renovator – gry z gatunku symulatorów i renowatorów – przygotowało dla uczestników liczne atrakcje związane z debiutem demo Together w wersji PC, m.in. livestreamy z gry, Q&A oraz giveaway.Po niedawnej premierze Together na platformie Nintendo Switch dostarczamy dziś rozrywkę na najwyższym poziomie kolejnej grupie odbiorców. Cieszymy się, że zarówno fabuła, jak i dostępne tryby gry spotkały się z zainteresowaniem graczy w różnym wieku i liczymy, że społeczność skupiona wokół tytułu będzie dalej rosnąć – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

Fabuła gry “Together” to historia herosów, którzy zauważyli znikające nad miastem kolory. Postanawiają wziąć sprawy i los świata w swoje ręce i przywrócić mu utracone barwy. Gracze mogą walczyć z przeciwnikami w trybie single player oraz w kooperacji. Mają do wyboru kilkanaście postaci, które inspirowane są takimi klasykami jak Frankenstein czy Robin Hood. Zdolności poszczególnych bohaterów są zróżnicowane, a wszystkie one pomogą im pokonać głównego przeciwnika – złą Monę Chrome oraz jej kompanów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: forex broker | neuca akcje opinie | enea cena akcji | amica giełda | orange akcje notowania | kurs korony islandzkiej sprzedaż | tauron gpw |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here