Naga MarketsThe Dust [THD], Biomed Lublin [BML] – Gorące spółki dniaNotowania producenta gier z NewConnect, spółki The Dust wyraźnie zyskiwały podczas wtorkowej sesji, mimo że zwyżce nie towarzyszyły wyższe obroty. Powodem pozytywnej reakcji rynku była informacja o aktualizacji strategii spółki na lata 2020-2023. Strategia zakłada skupienie się na produkcji gier średniobudżetowych, w tym 15 gier survivalowych i 15 gier symulatorowych, które będą wydawane już od początku przyszłego roku. Po za tym, strategia zakłada oparcie działalności na produkcji gier kategorii Indie Premium bazujących na adaptacji dzieł literackich (“I, the Inquisitor”) oraz tworzenie niezależnych zespołów deweloperskich w ramach grupy, które będą zajmować się produkcją symulatorów i gir survivalowych.

  • The Dust prezentuje założenia nowej strategii
  • Sporo nowych gier już od przyszłego roku
  • Biomed Lublin z kolejnym etapem badań

Taka taktyka pozwoli spółce skupić się w pełni na najważniejszym tytule jakim obecnie jest „I, the Inquisitor”, który ma zadebiutować w 2022 roku. Niebawem spółka zamierza podpisać umowy wydawnicze z globalnymi wydawcami.

Te artykuły również Cię zainteresują

The Dust z nową strategią

W nowej strategii większy nacisk ma być też położony na marketing. Na wykresie mamy całkiem sporą korektę jak na warunki trendu wzrostowego. Mimo wzrostów, brak obrotów sprawia, że trudno uznać jedną lepszą sesję za sygnał zbliżającego się końca korekty.

the dust


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Biomed – badania zgodnie z planem

Jeden z liderów spółek zaangażowanych w walkę z pandemią czyli Biomed Lublin, poinformował wczoraj, że jest coraz bliżej rozpoczęcia niekomercyjnych badań klinicznych nad swoim lekiem na COVID-19. Spółka poinformowała wczoraj, że wyniki badań stabilności po jednym miesiącu od wytworzenia Immunoglobuliny anty SARS-CoV-2, wykonane zgodnie z wytycznymi Europejskiej Agencji Leków oraz zwalidowanymi w spółce metodami potwierdziły, że produkt jest stabilny. „To ważna informacja. Pomimo wyzwań związanych z koronawirusem nasze prace przebiegają bez zakłóceń. Wyprodukowaliśmy immunoglobulinę z osocza ozdrowieńców.

biomedlub

Kolejnym etapem będą badania kliniczne a w razie pozytywnych rezultatów – dopuszczenie leku do obrotu. Wyniki badań potwierdzające stabilność preparatu to kluczowy krok w tym kierunku”– informuje Marcin Piróg, Prezes Biomed Lublin S.A. Spółka liczy na to, że jeżeli pierwsze wyniki badań będą pozytywne, ministerstwo rozważy dopuszczenie leku w tzw. trybie epidemicznym. Na wykresie niewiele się obecnie dzieje i cena porusza się w konsolidacji między 16 a 24 zł.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here