Naga MarketsThe Dust: Serum autorstwa Game Island weszło na listę Global Top Wishlist Steam!Game Island, studio specjalizujące się w gatunku survival-immersive, pod koniec kwietnia zapowiedziało na platformie Steam produkcję Serum. 4 czerwca br., półtora miesiąca później, gra znalazła się na liście Global Top Wishlist platformy Steam, dołączając do najbardziej oczekiwanych przez użytkowników tytułów. Spółka planuje zaprezentować demo swojej produkcji w I kwartale 2022 r. Wydawcą gry jest The Dust.

Grupa The Dust zadowolona z popularności swojej produkcji

Serum zyskuje popularność w rekordowym tempie, już teraz trailer produkcji zaprezentowany na naszym oficjalnym kanale youtube jest najczęściej odtwarzanym filmem, a warto dodać, że został tam zamieszczony zaledwie półtora miesiąca temu. Cieszy nas dołączenie do grona spółek, które pracują nad najbardziej oczekiwanymi przez graczy produkcjami i dołożymy wszelkich starań, aby obecni i przyszli fani Serum czerpali z rozgrywki wiele radości – komentuje Michał Ojrzyński, prezes zarządu Game Island.

Te artykuły również Cię zainteresują
Serum to produkcja, w której twórcy postawili na dwa czynniki – tajemnicę oraz upływ czasu. Gracz budzi się w zupełnie obcym miejscu i szybko zdaje sobie sprawę, że został poddany eksperymentowi. W swojej ręce znajduje podskórny chip, nieuchronnie odmierzający czas potrzebny na uzupełnienie zasobu tajemniczej substancji, która została wprowadzona mu do krwiobiegu i warunkuje jego dalsze przeżycie. Chęć przetrwania, wyjaśnienia zagadki i poznania prawdy tytułowego Serum, to motory napędowe rozgrywki.

Gra Serum, podobnie jak pozostałe nasze produkcje, zostanie wydana w formule early access. Demo tytułu planujemy zaprezentować graczom już w I kwartale 2022 roku. Prace deweloperskie nad grą trwają, a jej wyniki będzie można śledzić poprzez nasz dedykowany kanał w serwisie Discord, do którego obserwowania serdecznie zachęcam. Bezpośrednie relacje z graczami i fanami są dla nas bardzo ważne  – dodaje Michał Ojrzyński.

Tytuł poprzez swój otwarty świat pozwoli graczom na dużą swobodę działania, a intensywność rozgrywki, napędzana przez ograniczony czas na wykonanie zadań w celu przetrwania, przełoży się na dużą dawkę emocji. Serum będzie grą z gatunku, w którym Game Island się specjalizuje, czyli survival-immersive. Gra połączy sprawdzone mechaniki z gier survivalowych oraz odważne rozwiązania fabularne. W tytule poza upływem czasu dużą rolę odegra nieliniowość rozgrywki, crafting, rozwój postaci i nacisk na interesującą historię.

Wydawcą tytułu, nad którym pracuje Game Island będzie The Dust, który zapewnia wsparcie swoim spółkom zależnym.

Autor poleca również:

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here