Naga Marketsthe dustZarząd The Dust dokonał wstępnych ustaleń z trzema osobami (inwestorami), które są zaangażowane w rozwój spółki, zwłaszcza poprzez uczestnictwo w finansowaniu produkowanych przez spółkę gier – ustalono, że spółka i trzej inwestorzy rozpatrzą zaoferowanie akcji w podwyższonym kapitale zakładowym The Dust, podała spółka.

“W związku z realizacją największej i najdroższej w historii The Dust gry, która będzie oparta na motywach ‘Cyklu Inkwizytorskiego’ Jacka Piekary, a także innych (mniejszych) produkcji zgodnych ze strategią rozwoju spółki, rozważa się przeprowadzenie procesu dokapitalizowania spółki” – czytamy w komunikacie.

“Spółka i inwestorzy ustalili, że rozpatrzą rozwiązanie polegające na zaoferowaniu inwestorom przez spółkę akcji w podwyższonym kapitale zakładowym emitenta” – czytamy dalej.

Niezwłocznie po określeniu parametrów emisji zarząd spółki zaproponuje akcjonariuszom podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego, zwołując nadzwyczajne walne zgromadzenie, podano także.

W grudniu 2018 r. Jacek Piekara podpisał list intencyjny. W marcu 2019 r. studio The Dust podpisało umowę z twórcą cyklu “Ja, inkwizytor”, a następnie z inwestorem na kwotę 3 mln zł wypłaconych w transzach.

Źródło: ISBnews


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Sytuacja na wykresie:

Kurs nie reaguje na podane informacje. Akcje spółki od pewnego czasu tracą na wartości i co gorsza, inaczej niż przy wcześniejszych okresach spadkowych, tym razem spadki mają wsparcie wyższych obrotów. Na wykresie widać brak reakcji przy czytelnym wsparciu i jego przełamanie. Sugeruje to dalsze spadki w kierunku linii trendu, gdzie może pojawić się kolejna szansa na dokonanie odbicia.

the dust

Czytaj także: Vivid Games z bogatymi planami wydawniczymi. Akcje w górę o 10%Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here