Naga MarketsThe Dust rozszerza pierwotne plany produkcyjne I, the Inquisitor Będąc w trakcie zaawansowanych prac produkcyjnych oraz dzięki prezentacjom projektu potencjalnym wydawcom globalnym, twórcy rozszerzyli swoje pierwotne plany dotyczące I, the Inquisitor. Spółka zamierza w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w projekcie poprzez wydłużenie rozgrywki, w tym fabuły, zwiększenie liczby zadań pobocznych i przygotowanie dodatkowych wersji językowych.

The Dust zamierza w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w projekcie

Ponadto Studio planuje inwestycje w dział Quality Assurance i marketing. The Dust zamierza wyemitować do 300 tys. akcji serii F w drodze oferty publicznej z której planuje pozyskać około 5,5 mln zł brutto.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka prowadzi obecnie równolegle prace nad dwoma kluczowymi etapami projektu I, the Inquisitor. Zespół realizuje wersję Alpha gry, w której znajdą się wszystkie mechaniki i materiały potrzebne do jej ukończenia w założonym kształcie, a Zarząd prowadzi rozmowy z potencjalnymi, globalnymi wydawcami.

Po opracowaniu game loopa, który prezentujemy obecnie wydawcom oraz na bazie pierwszych opinii zwrotnych, widzimy większy niż pierwotnie zakładany potencjał naszego flagowego tytułu. Zdecydowaliśmy się na pozyskanie dodatkowych środków w drodze oferty publicznej, które zostaną przeznaczone przede wszystkim na rozbudowę wybranych aspektów gry, co pociąga za sobą konieczność powiększenia zespołu. Produkcja I, the Inquisitor przebiega zgodnie z harmonogramem i mimo wzbogacenia wcześniejszych planów podtrzymujemy termin zakończenia prac nad grą w 2022 r. Oczywiście data premiery zostanie określona dopiero w porozumieniu z przyszłym wydawcą tytułu – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

W ramach przygotowań do oferty publicznej, Spółka przedstawiła projekty uchwał i zwołała Walne Zgromadzenie. Zamiarem Zarządu Spółki jest skorzystanie z uproszczonej procedury oferowania akcji, w oparciu o publikację memorandum informacyjnego, sporządzonego na podstawie art. 37b Ustawy o Ofercie.

Mamy sprecyzowaną koncepcję rozbudowy I, the Inquisitor, której celem jest zwiększenie jej atrakcyjności dla graczy. Jestem przekonany, że wdrożenie zaplanowanych zmian wpłynie na maksymalizację przyszłych zysków i przyczyni się do wzrostu wartości naszej firmy z korzyścią dla jej akcjonariuszy. Będziemy komunikować o postępach naszych prac, a wkrótce planujemy zaprezentować więcej materiałów z gry – dodaje Jakub Wolff.

I, the Inquisitor jest największym i najważniejszym projektem w historii firmy. The Dust realizuje go od 2019 roku, kiedy to spółka zawarła umowę nabycia od pana Jacka Piekary autorskich praw majątkowych do znanego „Cyklu Inkwizytorskiego”.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs kryptowalut | bitcoin analiza | prognoza dolar | kryptowaluty | mercator medical akcję |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here