Naga MarketsThe Dust rozpoczyna emisję akcji w której planuje pozyskać 5 mln zł nettoThe Dust S.A., producent z Wrocławia tworzący gry w kategorii Indie Premium oparte o adaptacje dzieł literackich, rozpoczyna publiczną emisję akcji. W ramach oferty The Dust zamierza pozyskać 5 mln zł netto na zwiększenie jakości swojego flagowego tytułu I, the Inquisitor, działania marketingowe oraz rozwój działalności wydawniczej dla spółek należących do grupy kapitałowej. Firmą inwestycyjną pośredniczącą w procesie oferty publicznej jest IPOPEMA.

Te artykuły również Cię zainteresują
The Dust rozpoczyna publiczną emisję akcji

W dniu wczorajszym Spółka udostępniła na swoim oficjalnym kanale w serwisie youtube pierwszy materiał wideo swojej nadchodzącej produkcji I, the Inquisitor. Nagranie powstało na silniku gry i jest przeplatane fragmentami gameplaya przedstawiającego miasteczko Koenigstein oraz Nieświat – miejsca w których toczyć będzie się akcja gry.

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy kolejny etap rozwoju studia oraz największej produkcji w naszej historii, osadzonej w świecie „Cyklu Inkwizytorskiego” pióra Jacka Piekary gry I, the Inquisitor. Środki, które pozyskamy w ramach emisji pozwolą nam w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w naszym tytule. Chcemy nie tylko zwiększyć zatrudnienie w zespole odpowiedzialnym za produkcję gry, ale także podnieść liczbę dostępnych wersji językowych, rozszerzyć fabułę i dodać więcej zadań pobocznych. Rozwój działu Quality Assurance przyczyni się z kolei do najwyższej jakości gry, co jest kluczowe w naszej branży w momencie premiery tytułu i oddania jej w ręce graczy. Środki na działania marketingowe i działalność wydawniczą posłużą do maksymalizacji potencjału nie tylko naszej produkcji, ale także tytułów przygotowywanych przez spółki zależne w ramach utworzonej w 2020 r. grupy kapitałowej, w skład której wchodzą Game Island oraz Two Horizons – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

W tytule I, the Inquisitor gracze będą mogli pokierować słynnym bohaterem serii książek o Inkwizytorze, Mordimerem Madderdinem. Graczom zostanie udostępnione pięć dzielnic w miasteczku Koenigstein, zróżnicowanych pod względem architektury, klimatu i zamieszkujących je osób oraz Nieświat, miejsce do którego bohater będzie mógł się przenosić w celu poszukiwania odpowiedzi w związku z prowadzonym śledztwem.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: neuca notowania | kurs 11bit | selvita akcje | pgnig akcje cena | pgnig akcje forum | notowanie euro | ropa brent notowania |Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here