Naga Markets„Hotel Renovator”, to produkcja nawiązująca mechanikami do znanej i lubianej produkcji „House Flipper”. Tym razem jednak nie będziemy zajmować się domami, a hotelami, które musimy wyremontować, urządzić i przyjąć gości.

The Dust: Nowe kierunki w grze

W grze oprócz standardowego remontowania budynku pojawi się również szeroki aspekt ekonomiczny.

Te artykuły również Cię zainteresują
W produkcji The Dust stawia przed graczem nie lada wyzwanie, oprócz remontu będziemy musieli zadbać również o rentowność naszych działań i opinie gości,  inaczej czeka nas stagnacja i powolny rozwój, a przecież każdy hotelarz marzy o pięciu gwiazdkach.
Studio planuje wydanie gry w IV kwartale 2020 roku.
Na dostępnej stronie w serwisie Steam „Hotel Renovator” można dodać do swojej wishlisty i śledzić postępy produkcji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSanok Rubber miał 51,46 mln zł zysku netto, 88,3 mln zł EBITDA w 2019 r.
Następny artykułBudimex miał 22,06 mln zł zysku netto, 33,33 mln zł zysku EBIT w I kw. 2020 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here