Naga MarketsThe Dust pokazuje pierwszy materiał wideo z gry I, the InquisitorThe Dust, studio z Wrocławia specjalizujące się grach typu Indie Premium opartych o adaptacje dzieł literackich, prezentuje pierwszy materiał wideo z nadchodzącego tytułu I, the Inquisitor. Platformą docelową produkcji będą komputery stacjonarne oraz konsole nowej generacji, zakończenie prac nad grą planowane jest na koniec 2022 r.

The Dust prezentuje pierwszy materiał wideo z nadchodzącego tytułu I, the Inquisitor

Spółka udostępniła na swoim oficjalnym kanale w serwisie youtube materiał wideo swojej flagowej produkcji I, the Inquisitor. Nagranie powstało na silniku gry i jest przeplatane urywkami gameplaya podczas których widzowie po raz pierwszy otrzymali możliwość wglądu w Nieświat – odbicie brutalnego i pełnego przemocy miejsca, w którym będzie się toczyć część historii.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przygotowany przez nas materiał wideo z gry pokazuje w jaki sposób podchodzimy do adaptacji dzieła literackiego, zależało nam na zachowaniu atmosfery, klimatu i nastroju z książek, które w Polsce sprzedały się w ponad 2 mln egzemplarzy. Wierzymy, że materiał ten spodoba się zarówno fanom cyklu jak i graczom, którzy zainteresowani są ciekawą historią osadzoną w unikalnej epoce – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

W grze I, the Inquisitor gracze będą mogli pokierować tytułową postacią i bohaterem serii książek – Mordimerem Madderdinem. Akcja rozgrywa się w miasteczku Koenigstein, gdzie gracz będzie mieć dostęp do 5 dzielnic, z których każda charakteryzować ma się unikalnym wyglądem pod względem architektury, klimatu czy zamieszkujących ją osób. Studio mocno inspirowało się epoką renesansu, która nie była dotąd często eksploatowana w grach.

Poza miasteczkiem Koenigstein, istotnym elementem gry będzie Nieświat, miejsce do którego Mordimer potrafi przenosić się, aby szukać odpowiedzi na pytania w związku z prowadzonym śledztwem.

– Nieświat będzie odgrywał niezwykle istotną rolę, jest to “miejsce, które ukazuje prawdziwą istotę rzeczy”, przez co dla gracza stanowi jedno z najważniejszych narzędzi na drodze do prawdy i rozwiązania otaczających go intryg. Niejednokrotnie pomoże łączyć pewne fakty i doszukiwać się kolejnych poszlak.  Nieświat jest jednocześnie miejscem mrocznym, złym i pełnym niebezpieczeństw, którym Mordimer będzie musiał stawić czoła – komentuje Damian Pawlak, game designer The Dust.

I, the Inquisitor jest największym i najważniejszym projektem w historii firmy. The Dust realizuje go od 2019 roku, kiedy to spółka zawarła umowę nabycia od pana Jacka Piekary autorskich praw majątkowych do znanego „Cyklu Inkwizytorskiego”. W ostatnim czasie Spółka zdecydowała się na rozbudowę projektu, w tym celu przeprowadzi publiczną ofertę akcji.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw notowania | jsw akcje forum | merkator akcje | forex waluty w czasie rzeczywistym | lotos kurs | pge akcje | prognoza dolar |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here