Naga MarketsThe Dust podpisał umowę z PRL Studio na nagranie dialogów do gry I, the InquisitorThe Dust S.A., producent z Wrocławia koncentrujący się na produkcji gier w kategorii Indie Premium opartych o adaptacje kultowych dzieł literackich, zawarł umowę z PRL Sp. z o.o. na realizację nagrań kwestii dialogowych do gry I, the Inquisitor. PRL Studio to doświadczony, warszawski dom produkcyjny i studio nagrań, które pracowało przy ponad 100 tytułach, w tym m.in. Wiedźmin 3, The Last of Us czy seria Uncharted.

The Dust S.A. zawarł umowę z PRL Sp. z o.o. na realizację nagrań dialogowych do gry I, the Inquisitor.

Umowa pomiędzy The Dust oraz studiem PRL obejmuje nagranie dialogów do gry I, the Inquisitorw dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej. Angielska wersja językowa zostanie nagrana w studio w Londynie, a do projektu zaangażowani zostaną anglojęzyczni aktorzy.Zdecydowaliśmy się przeprowadzić nagrania wersji angielskiej z aktorami anglojęzycznymi w studio w Londynie, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość kwestii dialogowych naszego tytułu, a akcent i dobór słownictwa mają ogromny wpływ na odbiór fabuły przez zagranicznych graczy. Jest to szczególnie istotne w przypadku produkcji, gdzie narracja stanowi jeden z najważniejszych elementów budowania i opowiadania historii, a taką grą jest tworzony przez nas I, the Inquisitor na podstawie popularnego Cyklu Inkwizytorskiego pana Jacka Piekary – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

PRL Studio zajmuje czołowe miejsce na rynku produkcji dubbingowych i polskich wersji językowych do gier, a jego działalność obejmuje ponadto m.in. filmy reklamowe, programy telewizyjne czy radiowe. Projekty realizowane przez PRL Studio są od ponad 10-ciu lat jednymi z najwyżej ocenianych produkcji. Od dwóch lat PRL Studio ma swoją filię w Londynie, gdzie z powodzeniem realizuje dubbingi oraz oryginalne wersje językowe amerykańskie i angielskie. Na swoim koncie ma wykonane prace do tak popularnych tytułów jak Wiedźmin 3, The Last of Us czy seria Uncharted. Potwierdza to wysokie kompetencje studia i jego doświadczenie w nagrywaniu ścieżek językowych, które pozwalają graczom na jeszcze większą immersję.

Zaprezentowany przez nas w czerwcu pierwszy teaser produkcji I, the Inquisitor oddawał bardzo dobrze klimat jaki chcemy osiągnąć w naszym tytule. Współpraca z PRL Studio przyczyni się do osiągnięcia jeszcze lepszego efektu i pozwoli doświadczyć graczom unikalnego świata, jaki wyłania się z lektury książek należących do Cyklu Inkwizytorskiego. Warstwa wizualna oraz narracyjna będą ze sobą spójne i razem stworzą wyjątkową atmosferę, która na długo zapadnie graczom w pamięć – dodaje Jakub Wolff.

W I, the Inquisitor gracze pokierują słynnym bohaterem serii książek o Inkwizytorze, Mordimerem Madderdinem. Do ich dyspozycji zostanie oddanych kilka dzielnic w miasteczku Koenigstein, zróżnicowanych pod względem architektury, klimatu i zamieszkujących je osób, a także Nieświat, miejsce do którego bohater będzie mógł się przenosić w celu poszukiwania odpowiedzi w związku z prowadzonym śledztwem. Tytuł będzie grą przygodową z elementami akcji w kategorii Indie Premium.

I, the Inquisitor jest największym i najważniejszym projektem w historii firmy. The Dust realizuje go od 2019 roku, kiedy to spółka zawarła umowę nabycia od pana Jacka Piekary autorskich praw majątkowych do znanego „Cyklu Inkwizytorskiego”. Zakończenie produkcji gry planowane jest na koniec 2022 roku.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: aktualny kurs lewa | średni kurs dolara | kurs funta wykres | playway kurs | giełda livechat | kurs pge | bml notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here