Naga Marketsthe dustThe Dust podpisało umowę na wydanie gry “Together” z Ultimate Games, podała spółka. Gra będzie dostępna na konsoli Nintendo Switch, zostaną także stworzone porty na platformy Xbox oraz PS4.

Finax

The Dust rozpoczyna współpracę z Ultimate Games

“Fabułą gry ‘Together’ jest historia herosów, którzy zauważyli znikające nad miastem kolory. Postanowili wziąć los w swoje ręce i przywrócić kolory na całym świecie. Gracze do wyboru mają kilkanaście postaci, które inspirowane są takimi klasykami, jak Frankenstein czy Robin Hood. Bohaterowie mają różne zdolności, które pomogą pokonać głównych przeciwników – złą Monę Chrome oraz jej kompanów. Gracze będą mogli walczyć z przeciwnikiem w trybie kooperacji lub single player” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ultimate Games wyda wyprodukowaną przez The Dust Grę na PC i Nintendo Switch, a dodatkowo otrzyma od The Dust licencję na wykonanie portów ‘Together’ na PlayStation 4 oraz Xbox One, a następnie wydanie gry na te platformy. W zamian The Dust będzie otrzymywał od Ultimate Games wynagrodzenie prowizyjne (prowizja od generowanych przez grę przychodów), podano w osobnym komunikacie.

Ultimate Games to warszawska, notowana na GPW firma, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na różne platformy. W swoim portfolio ma gry na komputery (PC i MAC), gry mobilne (Android i iOS) oraz gry na konsole (Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One). W 2019 roku byli czwartym największym wydawcą Nintendo na świecie, podano także.

The Dust jest producentem i wydawcą gier. Spółka intensywnie rozwija produkcję gier własnych. Aktualnie pracuje nad grą osadzoną w świecie “Cyklu Inkwizytorskiego” na motywach twórczości Jacka Piekary oraz nad własnymi autorskimi symulatorami. Zgodnie ze strategią na lata 2019-2021, zamierza wydawać 5 gier rocznie. Uzupełnienie działalności The Dust stanowi oferta szerokiej gamy narzędzi w obszarze advergamingu, tworzenie projektów z wykorzystaniem technologii AR i VR oraz produkcji gier mobilnych na zlecenie. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here