Naga MarketsThe Dust już 11 czerwca udostępni swoją grę na Nintendo SwitchThe Dust ogłosił datę premiery swojej produkcji Together, której wydawcą jest spółka Ultimate Games. Będzie ona odpowiadać za przygotowanie kampanii marketingowej oraz sprzedaż tytułu. Premiera nastąpi 11 czerwca, w pierwszej kolejności gra trafi do użytkowników konsoli Nintendo Switch.

The Dust ogłosił datę premiery swojej produkcji Together

Gra Together zakończyła długi proces związany z certyfikacją na platformie Nintendo Switch, a data premiery została ustalona na 11 czerwca. Nasz partner i wydawca tytułu, Ultimate Games, który jest jedną z największych firm na świecie specjalizujących się w tytułach wydawanych na tę konsolę, zajmie się kampanią marketingową i maksymalizacją potencjału sprzedażowego gry – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

Te artykuły również Cię zainteresują
Fabuła gry Together to historia herosów, których zaniepokoiły znikające nad miastem kolory. Postanawiają wziąć sprawy i los świata w swoje ręce i przywrócić mu utracone barwy. Gracze do wyboru otrzymają kilkanaście postaci, które inspirowane są takimi klasykami jak Frankenstein czy Robin Hood. Zdolności poszczególnych bohaterów są zróżnicowane, a wszystkie one pomogą im pokonać głównego przeciwnika – złą Monę Chrome oraz jej kompanów. Gracze będą mogli walczyć z przeciwnikami w trybie single player oraz w kooperacji.

Rozgrywka w Together jest atrakcyjna dla graczy w każdym wieku, a tryb kooperacji będzie według mnie dodatkowym czynnikiem motywującym ich do sięgnięcia po nasz tytuł. Gra na pozostałych platformach, w tym konsolach Xbox i PS, pojawi się w późniejszym terminie, podobnie jak wersja na komputery PC – dodaje Jakub Wolff.

Poza produkcją Together, The Dust skupia się przede wszystkim nad swoją flagową produkcją, tytułem I, the Inquisitor. W wyniku przeprowadzonej analizy potencjału, studio zdecydowało się w ostatnim czasie rozbudować produkcję, celem maksymalizacji przyszłej sprzedaży.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro cena | nasdaq giełda | kurs krypto | s&p500 | forum jsw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here