Naga Markets



The Dust: gra Aquapark Renovator dołączyła do grona tytułów na Global Top WishlistSteamTwoHorizons, studio koncentrujące się na produkcji gier z gatunku symulatorów i renowatorów, wprowadziło swój kolejny projekt na listę najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów na Global Top Wishlist platformy Steam. Aquapark Renovator jest piątą grą w portfolio TwoHorizons, dla której ilość graczy zainteresowanych jej zakupem osiągnęła poziom umożliwiający dołączenie do tej globalnej listy. Wydawcą gry będzie podmiot dominujący TwoHorizons – The Dust.

The Dust: Aquapark Renovator dołączyła do prestiżowej listy Global Top WishlistSteam

Aquapark Renovator to kolejna produkcja w portfolio spółki TwoHorizons, która pozwala graczom na dużą swobodę i wykorzystanie swojej kreatywności gdy zmierzą się z zadaniem renowacji aquaparku, który za ich sprawą ma szansę przemienić się w bezpieczne i atrakcyjne miejsce  dla rodzin z całego świata.



Po raz kolejny mam przyjemność ogłosić, że następna produkcja autorstwa TwoHorizons, dołączyła do listy najbardziej pożądanych przez graczy gier na globalnej platformie Steam. Aquapark Renovator to tytuł, w którym ponownie łączymy ze sobą aspekty zarządzania, renowacji, ekonomii i dobrej zabawy, bo taką jest tworzenie najlepszego parku wodnego dla dorosłych i dzieci z całego świata. Tym razem do wyzwań stojących przed graczem dołączone zostaną również kwestie bezpieczeństwa, które zwłaszcza w tego typu placówkach, muszą być rygorystycznie przestrzegane. Nie ograniczy to jednak graczom swobody działania i wykorzystywania swojej kreatywności, gdy będą pracować nad stworzeniem unikalnego miejsca dla spragnionych wrażeń klientów aquaparku– komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu TwoHorizons.

Rozgrywka w Aquapark Renovator poza samym aspektem naprawy i renowacji, zaoferuje graczom także ważny element związany z bezpieczeństwem, o który trzeba będzie należycie zadbać. Baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi czy budowa stref relaksu, muszą spełniać odpowiednie wymogi, kiedy oddaje się je w ręce dzieci i dorosłych. Nagrodą będzie ich rosnący poziom satysfakcji oraz saldo środków finansowych, jeżeli w odpowiedni sposób gracz będzie zarządzał biznesem i stworzy miejsce do którego klienci zawsze będą chcieli wracać.

Po bardzo pozytywnym przyjęciu wersji demo tytułu Hotel Renovator, który został już pobrany ponad 34 tys. razy, jesteśmy przekonani, że w Aquapark Renovator gracze ponownie zaznają dużej dozy rozrywki, a platformy społecznościowe jak grupy na facebook czy dedykowany discord, zapełnią się najróżniejszymi projektami ich autorstwa. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem stosowanych przez nas mechanik i spodziewamy się, że każda kolejna gra z serii Renovator, będzie stanowić rozwinięcie stosowanej przez nas formuły, oferując graczom coraz więcej doznań i satysfakcji płynącej z rozgrywki. W chwili obecnej koncentrujemy się na przygotowaniu dema gry Airport Renovator oraz opracowaniu rozbudowanego prologu do gry Hotel Renovator– dodaje Jakub Wolff.

Studio TwoHorizons z Grupy The Dust, specjalizuje się w produkcji symulatorów i renowatorów. Na platformie Steam spółka posiada obecnie 7 zapowiedzianych produkcji: Hotel Renovator, Car Thief Simulator, Airport Renovator, Camping Builder, Aquapark Renovator, Exterminator Simulator oraz Best Mall Simulator. Pięć z nich znajduje się w rankingu Global Top Wishlist.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: livechat akcje notowania | indeks dow jones | kurs akcji lotos | pgnig cena akcji | kurs rubla w kantorach | kurs akcji ccc | lira turecka kurs |

invest



Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here