Naga MarketsTelForceOne SA to podmiot dominujący grupy kapitałowej, specjalizującej się w dystrybucji akcesoriów do telefonów komórkowych.

tfone d1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wczoraj doszło do ważnego pokonania poziomu przedniego szczytu, a zarazem wybicia poziomu 7 zł. Wszystko odbyło się na wysokich i narastających obrotach, które pokazują, że trwający trend jest naprawdę zdrowy (malejące obroty w czasie korekt). Początek tego wybicia miał miejsce od korekty do poziomu poprzednich wierzchołków, które długo stanowiły opór dla kupujących. Pisałem o nim 17 grudnia 2014 roku, gdzie można zobaczyć szerszą analizę.

tfone w1

Wybicie sprawiło, że otwarta została droga do kluczowym, długoterminowych poziomów widocznych na wykresie miesięcznym. Jest to strefa 7,70 – 8 zł. Patrząc na siłę trwającego trendu można zakładać test górnej granicy czyli nawet 8 zł. Oznacza to dalszy wzrost o prawie 12%.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here