Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

TelForceOne SA ,podmiot dominujący grupy kapitałowej, specjalizującej się w dystrybucji akcesoriów do telefonów komórkowych.

tfone

Kurs spółki od końca 2012 roku porusza się w trendzie wzrostowym. Na wykresie widać poprawioną i poszerzoną linię trendu. Aktualnie mamy do czynienia z kolejny, już piątym odbiciem od niej. Ponadto warto zwrócić uwagę jak dobrze respektowane są strefy wsparcia w całym trendzie. Często większy ruch wzrostowy zaczyna się przy trzecim odbiciu, tak jak to teraz ma miejsce. Warto zainteresować się tą spółką, gdyż technicznie ma ona jeszcze miejsce do wzrostu.Conotoxia

Komputronik jest polskim dystrybutorem sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej.

komputronik

Odwrotna sytuacja na akcjach komputerowej spółki. Od pewnego czasu panują spadki wpisujące się dość dokładnie w kanał spadkowy. Silne i dynamiczne spadki doprowadziły cenę do jego dolnej krawędzi oraz widocznego wsparcia, gdzie ma miejsce lekkie odbicie. Technicznie czas na ruch w górę, aczkolwiek duża siła ruchu w dół tworzy pewne wątpliwości, pamiętajmy że cały czas panuje tendencja spadkowa.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here