Naga MarketsTelForceOne SA ,podmiot dominujący grupy kapitałowej, specjalizującej się w dystrybucji akcesoriów do telefonów komórkowych.

tfone w1Na wykresie tygodniowym widać długoterminowy trend wzrostowy zmierzający do poziomu poprzednich szczytów. Całkiem nieźle respektowana jest linia trendu, a do kluczowego ograniczenia pozostaje jeszcze trochę miejsca na wzrosty.

tfone d1

Na interwale dziennym doszło do odbicia od linii trendu oraz wsparcia okolic 5 zł. Wsparcie to także jest widoczne na poprzednim wykresie. Czytelny układ notowań tej spółki każe sądzić, że czeka nas teraz wzrost do okolic 6 zł. Dopiero pokonanie tego poziomu pozwoli na prognozowanie dalszej sytuacji.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

  1. Firma NIC nie produkuje. Jest to zwykły handlarz towaru z Chin mający ludzi na śmieciówkach. Biznes, który można prowadzić w stodole. Na forum wypowiedzi nasłanych przez firmę naciągaczy.
    Porównując treść ze stron: http://www.myphone.com.ph i http://www.myphone.pl można wysnuć wniosek, że polski myphone to podróbka filipińskiego, z tym, że polski jest robiony w Chinach, a filipiński na Filipinach – żenada i obiach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here