Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka Texas Instruments (NASDAQ, ticker: TXN) podała wyniki za Q3. Zysk na akcję EPS wyniósł 0,94$ wobec prognozy 0,86$. Dochód kwartalny 3,68 mld dolarów wobec prognozy 3,48 mld dolarów. Równocześnie spółka przedstawiła prognozy na kolejny kwartał, które pokrywają się z rynkowymi oczekiwaniami. Według Texad Instruments EPS wyniesie 0,76$ – 0,86$ wobec prognozy 0,79$. Zysk na kolejny kwartał zdaniem spółki wyniesie 3,17 – 3,43 mld dolarów (prognoza 3,3 mld dolarów).

W notowaniach przedsesyjnych cena akcji nieznacznie rośnie o 0,24%. Jak na razie cały czas nie oznacza to przełomu. Takim przełomem będzie dopiero pokonanie oporu na poziomie 72$. To właśnie pomiędzy poziomami 66,3$, a 72$ cena akcji utknęła i porusza się tam już od 3 miesięcy.

W dłuższym terminie (wykres dla interwału W1) zobaczyć można jak mocny jest obecny trend. Linia trendu znajduje się dopiero w rejonie 52,5$ i od stycznia nie była testowana.

Wykres spółki TXN dla interwału D1.
Wykres spółki TXN dla interwału D1.
Wykres spółki TXN dla interwału W1.
Wykres spółki TXN dla interwału W1.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here