Naga Markets

Tether przeszedł owocną integrację z Near Network. W opinii emitenta największego stablecoina na rynku kryptowalut umieszczenie USDT w tej sieci pomoże zwiększyć stabilność jej ekosystemu oraz zmniejszyć negatywny wpływ zmienności na użytkowników. Obok Fundacja NEAR nawiązała nowe partnerstwo z Caerus Ventures, aby uruchomić fundusz o wartości 100 mln dol. skoncentrowany na Web3. 

Tether zintegrował się z protokołem NEAR

Emitent największego pod względem kapitalizacji rynkowej stablecoina ogłosił owocną integrację USDT z protokołem z sektora zdecentralizowanych finansów – NEAR. Umieszczenie Tethera w jego sieci ma pomóc w zwiększeniu stabilności tego ekosystemu oraz zmniejszyć negatywny wpływ zmienności na użytkowników. Po tym wdrożeniu stablecoin ten jest zintegrowany z 11 sieciami. To z kolei ułatwia przekazywanie płynności. Dyrektor ds. technologii w Tetherze – Paolo Ardoino zauważył, że ekosystem NEAR odnotował w br. historyczny wzrost. Dodał przy tym, iż wierzy, że USDT będzie dla niego niezbędny w dalszym rozwoju. 

Uruchomienie funduszu o wartości 100 mln dol. 

Fundacja Near nawiązała niedawno partnerstwo z firmą inwestycyjną – Caerus Ventures, aby uruchomić fundusz o wartości 100 mln dol. Zostanie on wykorzystany do finansowania twórców skoncentrowanych na Web3.

,,Wspieramy Caerus, ponieważ mają wyjątkowo zróżnicowaną propozycję i solidną tezę inwestycyjną opartą na tokenizacji rozrywki oraz decentralizacji praw i licencji’’ – podkreśliła Marieke Flament (dyrektor generalna Fundacji NEAR). 

Dzięki nowym strukturom motywacyjnym występującym w Web3 zarówno twórcy, jak i ich fani mogą przejąć kontrolę nad własnym wkładem oraz nagrodami. 

Fundacja NEAR początkowo wniesie do partnerstwa 50 mln dol., zamierza dodać 100 mln dol. w fazie początkowej rundy finansowej serii A. 

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj