Naga Marketslogo tetherTether(USDT) to kontrowersyjna, kryptograficzna wersja amerykańskiego dolara. Wszystkie Tethery zostały początkowo wydane na blockchainie Bitcoina przez protokół Omni Layer i dlatego też istnieją jako token kryptowaluty. Wielokrotnie wcześniej informowaliśmy o jego wątpliwym zastosowaniu, co wywołało zainteresowanie regulatorów chcących docieć prawdy nt. procesu tworzenia tethers. Dziś w godzinach porannych kryptowaluta zanotowała największy spadek od ponad 18 miesięcy i utworzyła minimum na poziomie 0.9252 USD, co jest bardzo rzadkim widokiem, gdyż z założenia notowania powinny oscylować wokół 1.00 USD.


Najniżej od 27 kwietnia 2017 r. Jak reaguje BTC?

Dwu procentowy spadek zanotowała dziś kryptowaluta Tether. Po silnej przecenie i utworzeniu dołka, kryptowaluta powróciła w równie krótkim czasie w okolice poziomu 0.97 USD. Niektóre doniesienia wskazują, iż nagły spadek ceny został wywołany przez inwestorów tracących wiarę w token, w obliczu braku przejrzystości w odniesieniu do prawdziwości pokrycia kryptowaluty w dolarach oraz plotek nt. wątpliwego partnerstwa z giełdą Bitfinex i możliwym nielistowaniu Tethera na giełdach. Na chwilę obecną wypłaty z Bitfinexa zostały zablokowane.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tether: silny spadek kontrowersyjnej kryptowaluty
coinmarketcap.com

Bez względu na przyczynę spadku, wydaje się, że inwestorzy prawdopodobnie przenieśli pieniądze z USDT na Bitcoina i inne „bardziej zaufane” kryptowaluty.

Zobacz również: Bitcoin silnie rośnie w poniedziałek do niemal $7 tys., Bitfinex z anomalią cenową

Na tę informację cena Bitcoina zareagowała silnymi wzrostami, oscylując wokół poziomu 6400 USD (Bitstamp) i 6900 USD (Bitfinex).

Tether: silny spadek kontrowersyjnej kryptowaluty
bitcoinwisdom.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here