Naga MarketsOd drugiej połowy października, akcja cenowa na wykresie tygodniowym EUR/JPY uwięziona była w formacji inside bar (konsolidacja). Jednak na zamknięciu ubiegłego tygodnia doszło do wybicia dołem z tejże formacji.

Spadki pogłębione zostały w obecnym tygodniu, gdzie cena znalazła wsparcie na linii trendu biegnącej od dołka z czerwca 2016 roku. Istotne znaczenie mają teraz dalsze poczynania traderów na EURJPY.

Utrzymanie notowań ponad linią trendu daje szanse na dobicie. Przy tym scenariuszu kluczowy opór horyzontalny znajdziemy w okolicach 133.12. Bliżej znajduje się natomiast opór dynamiczny w postaci kanału średnich EMA 10/20. Cena przebywa pod tym kanałem od 10 tygodni.

Alternatywę stanowi wybicie linii trendu dołem. Jednakże nie będzie to stanowić dobrej okazji do spekulacji z uwagi na bliskość kluczowego wsparcia przy 124.90. Dopiero jeśli sprzedający pokonają obszar w obrębie tego poziomu, otworzą sobie drogę do dalszej przeceny w kierunku 122.60.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

EUR/JPY - cena znalazła wsparcie na linii trendu biegnącej od dołka z czerwca 2016 roku


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here