Naga MarketsMiniony tydzień na popularnym crossie przyniósł wzrosty, które zniosły ostatnie dwa tygodnie strat. Jednak bycze momentum, które do tej pory widoczne było na EURGBP jakby wyparowało. Analitycy Commerzbank uspokajają i przekonują, że para najprawdopodobniej przetestuje okolice równego poziomu 0,8800. 


Zdaniem banku, ostatnie dni wskazują raczej na byczy przystanek niż byczą stację końcową. EURGBP w ciągu czterech sesji minionego tygodnia odbiło się od 0,8630 testując okolice 0,88.

To właśnie rejon równego poziomu 0,88 jest obecnie najważniejszym poziomem oporu, który skupia w sobie kilka ważnych elementów. Pierwszym z nich jest oczywiście sam poziom – kolejne duże cyfry zazwyczaj stanowią punkty docelowe dla uczestników rynku. Po drugie, w rejonie 0,8800 znajduje się obecnie średnia 55 okresowa. Najważniejsza średnia zdaniem Commerzbank, 200 DMA znajduje się z kolei w rejonie 0,8883. 

EURGBP dzięki TradingView

Skorzystaj z najnowszych rozwiązań w handlu. Sprawdź ofertę Admiral Markets>>>

Wciąż sądzimy, że byki mają jeszcze dostatecznie dużo siły by przetestować, a nawet tymczasowo przebić poziom 0,8800. Para przebywa w dolnym zakresie swojego przedziału zmienności co dodatkowo uatrakcyjnia długie pozycje – podsumowuje swój dzisiejszy komentarz Commerzbank.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIle banki zarabiają na swoich klientach?
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/CAD, CAD/JPY, GBP/CHF
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here