Naga Markets


Miniony tydzień na popularnym crossie przyniósł wzrosty, które zniosły ostatnie dwa tygodnie strat. Jednak bycze momentum, które do tej pory widoczne było na EURGBP jakby wyparowało. Analitycy Commerzbank uspokajają i przekonują, że para najprawdopodobniej przetestuje okolice równego poziomu 0,8800. 


Zdaniem banku, ostatnie dni wskazują raczej na byczy przystanek niż byczą stację końcową. EURGBP w ciągu czterech sesji minionego tygodnia odbiło się od 0,8630 testując okolice 0,88.

To właśnie rejon równego poziomu 0,88 jest obecnie najważniejszym poziomem oporu, który skupia w sobie kilka ważnych elementów. Pierwszym z nich jest oczywiście sam poziom – kolejne duże cyfry zazwyczaj stanowią punkty docelowe dla uczestników rynku. Po drugie, w rejonie 0,8800 znajduje się obecnie średnia 55 okresowa. Najważniejsza średnia zdaniem Commerzbank, 200 DMA znajduje się z kolei w rejonie 0,8883. 

EURGBP dzięki TradingView

Skorzystaj z najnowszych rozwiązań w handlu. Sprawdź ofertę Admiral Markets>>>

Wciąż sądzimy, że byki mają jeszcze dostatecznie dużo siły by przetestować, a nawet tymczasowo przebić poziom 0,8800. Para przebywa w dolnym zakresie swojego przedziału zmienności co dodatkowo uatrakcyjnia długie pozycje – podsumowuje swój dzisiejszy komentarz Commerzbank.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIle banki zarabiają na swoich klientach?
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/CAD, CAD/JPY, GBP/CHF
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here