Naga MarketsElon Musk, prezes TesliJak podaje CNN: profesor Scott Galloway, który proroczo przewidział zachowanie ceny na spółce Amazon w 2017 roku, teraz wypowiada się na temat Tesli. Według niego w najbliższym czasie kurs runie.


Jak twierdzi Scott Galloway : “Moje przewidywania na najbliższe 12 miesięcy wyglądają następująco: Tesla ma spaść poniżej 100 USD za akcję ponieważ właśnie tam jest jej prawdziwa wartość”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje Tesli spadają właściwie od początku roku. Niższa cena daje pewne szanse dla Elona Muska. Jego firma może stać się celem dla dużych inwestorów. Przejęcie Tesli byłoby czymś co zapewniłoby spółce długowieczność, jednak byłoby ciosem dla samej marki.

Zobacz także: Tesla najtańsza od grudnia 2016 r. Elon Musk w obliczu Armagedonu na Wall Street

Tesla zostanie sprzedana?

Jeżeli doszłoby do przejęcia Tesli, to może to być cios wizerunkowy. Twórca firmy ma prawie 27 milionów obserwujących na Twitterze, co jest nie lada wyczynem. W świecie mediów społecznościowych jest on bardzo wielu zwolenników, którzy są przyciągani jego specyficznym podejściem.Jak powiedział ostatnio Elon Musk na Twitterze, Tesla nie reklamuje się ani nie płaci za zasięgi. W zamian za to wykorzystuje pieniądze na udoskonalenie swojego produktu.

Pomimo, że Tesla jest najlepiej sprzedającym się samochodem w Ameryce Północnej, to nadal nie potrafi wypracować ona zysku. Spółka jest niesamowitą marką, ale czy przetrwa na rynku?

Zobacz także: Kurs euro broni wsparcia przy 4,2880. Czy EUR/PLN ruszy w kierunku 4,31 zł?

Sytuacja techniczna na wykresie

Po wybiciu szerokiej strefy wsparcia, kurs Tesli wyraźnie traci. Aktualnie obowiązuje tendencja spadkowa i w najbliższych dniach powinniśmy zobaczyć atak na wsparcie przy 179$. Jeżeli zostałaby ono pokonane, to droga w kierunku 140$ zostanie otwarta. Oporem pozostaje strefa w rejonach 250-270$.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here