Naga MarketsNotowania spółki specjalizującej się w produkcji elektrycznych samochodów, Tesla (NASDAQ: TSLA), w trakcie wtorkowego handlu znalazły się na rekordowych szczytach. Wszystko za sprawą poczynienia kolejnych kroków w kierunku rozpoczęcia produkcji pojazdu Model 3, który ma być najnowszą ofertą przedsiębiorstwa zarządzanego przez Elona Muska.


Najtańsza Tesla wkrótce trafi na rynek

Steve Wozniak będący jednym z głównodowodzących Apple stwierdził w ostatnim wywiadzie, że to nie jego firma, a właśnie Tesla wkrótce zaprezentuje jeden z najbardziej przełomowych produktów 2017 roku. Mowa tutaj o Tesli Model 3, która ma być najtańszym z do tej pory wyprodukowanych przez amerykańską firmę elektronicznych samochodów – dostawcy rozpoczynają się w lipcu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Euforia inwestorów nie powinna nikogo dziwić – do rozpoczęcia odbioru samochodów został zaledwie miesiąc, a spółka nie informuje o żadnych opóźnieniach produkcyjnych. Dodatkowo współpraca z The Boring Company pokazuje, że firma chce odchodzić od swojego głównego źródła działalności i rozszerzać ofertę również o pojazdy transportowe – od zeszłego roku trwają pracę nad konceptem podziemnego systemu transportowego, który miałaby przygotować właśnie Tesla.

Materiał prezentujący oficjalną premierę Tesla Model 3, dostępny jest poniżej:

Notowania Tesli w trakcie sesji wtorkowej otwierały się na poziomie 326.00, dochodząc maksymalnie do pułapu 336.28 USD za jedną akcję, co jest najlepszym wynikiem od czasu debiutu giełdowego spółki w 2010 roku:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here