Naga MarketsParę godzin temu zakończyła się konferencja Tesli – producenta samochodów elektrycznych. W trakcie jej trwania Elon Musk zaprezentował Model X – najnowszy samochód opracowany przez firmę. Będzie to pierwszy w historii elektryczny SUV, a jego wyposażenie i osiągi sprawiają niesamowite wrażenie.


Cena Modelu X ma się rozpocząć od 132 000 USD, więc nie będzie to tani samochód. Zamówienia w przedsprzedaży były składane już od trzech lat, od kiedy Tesla ogłosiła produkcję nowego modelu. Właśnie dostarczane będą pierwsze samochody. Model X to samochód siedmioosobowy, z trzema rzędami siedzeń. Naładowany jest wszelką obecnie dostępną technologią.

Te artykuły również Cię zainteresują
gettyimages-490597694

Elon Musk na samym początku prezentacji pochwalił się, że Model X jako jedyny w historii SUV zdobył 5 gwiazdek w kwestii bezpieczeństwa w każdej kategorii, ma to być jeden z najbardziej bezpiecznych samochodów dostępnych na rynku. Samochód posiada między innymi system automatycznego hamowania na wypadek wykrycia zagrożenia oraz wbudowany radar pomagający uniknąć zagrożeń na drodze.

gettyimages-490597846

[pullquote]Rozpocznij inwestowanie na spadki i wzrosty akcji dzięki ofercie brokera FxGrow[/pullquote]W aucie znajdziemy specjalny filtr, który jest 300 razy lepszy w oczyszczaniu powietrza z wszelkiego rodzaju bakterii czy zanieczyszczeń niż standardowy. Samochód wyposażono nawet w specjalny system na wypadek wystąpienia skażenia biologicznego!

img_3486

Tylne drzwi będą się otwierały do góry, co ciekawe dzięki temu można otworzyć samochód w dowolnie ciasnej przestrzeni, a otwarte drzwi nie blokują przestrzeni jak ma to miejsce w przypadku otwieranych tradycyjnie bądź rozsuwanych.

Samochód ma też niesamowite osiągi, ma się rozpędzać do setki w 3,2 sekundy, a wszystko dzięki połączonej sile dwóch silników o łącznej mocy 762 koni mechanicznych. Samochód będzie mógł przejechać na jednym ładowaniu do 40 km. Obecnie na samochód czeka 25 000 nabywców, jeśli chciałbyś mieć swój Model X, poczekasz co najmniej rok.

INWESTUJ W AKCJE TESLI I INNYCH AMERYKAŃSKICH SPÓŁEK DZIĘKI TOPOPTION – SPRAWDŹ TERAZ

tesla
Dziś warto śledzić akcje TesliConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here