Naga Markets

Tesla posiada bitcoiny (BTC) warte 1,26 mld dol. Brak zmian w bilansie spółki Elona MuskaWartość udziałów Tesli (TSLA) w bitcoinach (BTC) na koniec czwartego kwartału pozostała niezmienna w porównaniu z końcem poprzedniego kwartału i wyniosła 1,26 miliarda dolarów, poinformował producent samochodów elektrycznych w swoim kwartalnym raporcie finansowym w środę.

Bitcoiny w posiadani Tesla Inc. nadal warte 1,26 mld dol.

Tesla nie kupiła ani nie sprzedała żadnych bitcoinów w kwartale, ani nie odnotowała żadnych odpisów aktualizujących wartość swoich udziałów w BTC, ponieważ cena kryptowaluta pozostawała zasadniczo płaska od końca trzeciego kwartału do końca czwartego kwartału.W trzecim kwartale Tesla również nie zwiększyła ani nie zmniejszyła swoich udziałów w bitcoinach, ale musiała zgłosić utratę wartości w wysokości 51 milionów dolarów, aby odzwierciedlić spadek cen tej kryptowaluty.

Zgodnie z zasadami rachunkowości dla aktywów cyfrowych, jeśli cena spada w ciągu kwartału, firma musi zgłosić utratę wartości. Ale jeśli cena wzrośnie, nie jest to zgłaszane jako zysk w bilansie.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Tesla ogłosiła w lutym ubiegłego roku, że zakupiła bitcoiny o wartości 1,5 miliarda dolarów. Później, w I kwartale, firma zmniejszyła swoją pozycję w bitcoinach o 10%, a sprzedaż ta zwiększyła zyski kwartalne o 272 miliony dolarów. W drugim kwartale Tesla nie kupiła ani nie sprzedała żadnych bitcoinów.

XTB

Skorygowany zysk Tesli na akcję w czwartym kwartale wyniósł 2,54 dol. w porównaniu do 2,36 oczekiwanych przez analityków. Przychody wyniosły 17,7 mld dolarów wobec oczekiwanych 17,1 mld dolarów.

Cena akcji Tesli początkowo spadła o około 4% po ogłoszeniu wyników, ale potem odbiła się, ostatecznie kończąc dzień na poziomie 937,41 dol. i z zyskiem ponad 2%. W handlu pozasesyjnym w czwartek akcje tracą około 7,5 dolara, osuwając się o 0,8% do poziomu 929,9 dol.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs.dolara | najniższy kurs rubla | korona islandzka pln | forex broker | kurs rubla prognozy 2021 | mbank notowania | cdr akcje |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here