Naga MarketsElon Musk rozkłada ręceTesla jest pierwszym amerykańskim producentem samochodów, którego kapitalizacja przekroczyła $100 mld, jednocześnie wyprzedzając większość znanych marek: Hondę, BMW, Daimlera, GM, Forda czy wreszcie dotychczasowego producenta nr 2 pod względem kapitalizacji – Volkswagena ($99,4 mld). Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Tesla pobija rekord, ale sprzedażowo pozostaje daleko w tyle

Do pokonania została jedynie Toyota – z kapitalizacją na poziomie $233,4 mld. Jednakże prognozy sprzedaży Tesli na 2020 rok pozostawiają ją daleko w tyle za 20 pierwszymi markami na świecie, generując przychody na poziomie $31 mld. Toyota w tym czasie powinna osiągnąć przychody na poziomie $276 mld, VW – $283 mld i $191 mld Daimler – oznajmił Bogusz Kasowski.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

Akcje Tesli pną się pionowo w górę

Tylko w samym styczniu kurs Tesli wzrósł o ponad 33 procent docierając do niemal 600 USD za akcję. Ostatnie pięć tygodni notowań to silny wzrost, który w zeszłym tygodniu pozwolił na przebicie historycznego szczytu na poziomie 387 USD. Na chwilę obecną popyt zdecydowanie dominuje, choć wskazana by była korekta chociaż w rejon wzrostowej linii trendu przy poziomie 470 USD.

Akcje Tesli na interwale dziennym, tradingviewcom

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here