Naga Marketstesla chiny ccAkcje Tesli zareagowały w końcu na wirusa z Wuhan zaliczając 19% spadek, po tym jak pojawiły się doniesienia, że opóźnienie w uruchomieniu po chińskim nowym roku fabryki w Szanghaju wpłynie na terminy dostaw produkowanego tam Modelu 3 – opóźnienia mają wynieść około 10 dni. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Zobacz również: Tesla pokonała weterana Wall Street. Steve Eisman zamyka shorty

Te artykuły również Cię zainteresują
Opóźnienie w produkcji Modelu 3 wywołał opóźnienia w dostawach

Produkcja ma zostać wznowiona 10 lutego. Agencja Moody’s podkreśla, że problemy producentów samochodów mogą trwać dalej, pomimo wznowienia produkcji w przyszłym tygodniu. W środę kurs akcji Tesli spadł o około 19 procent – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here