Naga MarketsTesgas prowadzi działalność na rynku usług eksploatacji stacji redukcyjno-pomiarowych i sieci gazowych oraz specjalistycznych usług budowlanych w zakresie wykonawstwa obiektów gazowych. Spółka świadczy również usługi w zakresie projektowania wszelkich obiektów gazowych, całodobowego serwisu obiektów gazowych oraz dystrybucji środka nawaniającego gaz ziemny THT.


Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs spółki jest historycznie na bardzo niskim poziomie. Na tym wykresie nie ma póki co sygnałów kupna.


Wykres dzienny wyjaśnia dlaczego będę obserwował tę spółkę – w zeszły piątek w świat poszła informacja o zawarciu długo wyczekiwanej ugody pozasądowej. Reakcja na giełdzie była natychmiastowa – kurs poszybował o ponad 22%. Rekomendacja DM BZ WBK z końca października 2013 roku ustanawiała cenę docelową na prawie 7 zł. Z czasem przekonamy się, czy tak mocy wzrost był tylko jednorazowym impulsem czy ten wystrzał przerodzi się w dłuższą tendencję.


Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here