Naga Markets

Terra bez zaufania inwestorów. LUNA 2 spada o 70% w dwa dniW ramach nowego planu ratowania Terra, ułożonego przez założyciela TerraformLabs, Do Kwon’a, nowe tokeny LUNA, zwane również LUNA 2 są udostępniane inwestorom, którzy wcześniej posiadali Luna Classic (LUNC), TerraUSD Classic (USTC) i Anchor Protocol UST (aUST). Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Terra nadal nie cieszy się zaufaniem wśród inwestorów

Zgodnie z danymi CoinGecko, LUNA 2 spadła o około 69% od otwarcia w sobotę na poziomie 18,87 dol. i w chwili pisania tego tekstu wynosi około 5,71 USD.Na obecnym etapie, gwałtowny spadek wydaje się sugerować względny brak wiary w dalszą wizję Do Kwon’a. Wielu inwestorów pisze na swoim Twitterze, że zamiast tego, wolą odzyskać niewielką część swojego utraconego kapitału i porzucić projekt.

Giełda Binance ma rozpocząć wieloletnią dystrybucję LUNA do uprawnionych użytkowników począwszy od 31 maja, wraz z wprowadzeniem tokena do obrotu za pośrednictwem Innovation Zone, dedykowanej strefy handlowej dla niestabilnych i wysoce ryzykownych aktywów.

Notowania LUNA/USD, źródło: CoinGecko
Notowania LUNA/USD, źródło: CoinGecko

Niektóre osoby w społeczności, które przedstawiły plany ostatecznego zakupu LUNA po zakończeniu krachu, takie jak użytkownik “lurkaroundfind”, przewidują dalszy rozlew krwi po uruchomieniu zrzutu przez giełdę kryptowalutową Binance.

NED

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy

Użytkownik wskazał, że Binance posiada „15,7 milionów płynnych tokenów LUNA, które będą dostępne dla inwestorów we wtorek” i zasugerował, że inwestorzy, którzy korzystali głównie z Anchor Protocol, będą chcieli się wycofać, ponieważ nie są już zainteresowani ekosystemem Terra.

Zero planów zakupu $luna 2.0, wyrzucę każdy airdrop, jeśli dostanę coś na Binance – napisał na swoim Twitterze influencer Lark Davis, który ma 988 tys. obserwujących.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: waluty online forex | co to jest cfd | notowania 11bit | kurs forinta prognozy 2021 | kursy kryptowalut wykres | bitcoin kurs 2019 | kurs mbank |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułNotowania ETH/USD znajdują się na poziomię 1904,45 dolarów
Następny artykułKurs USD/JPY jest bliski wyłamania się górą z kanału spadkowego
Student ekonomii, spec. biznes międzynarodowy oraz analityki gospodarczej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktywny prelegent podczas wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych powiązanych z tematyką ekonomii i rynków finansowych. Od 2 lat należy do zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i pełni w nim funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji. Od 2019 r. ambasador Camp Leaders and Resort Leaders Poland. Uczestnik programu Work and Travel do Stanów Zjednoczonych. Średnio- i długookresowy inwestor, angażujący się głównie na amerykańskim oraz polskim rynku akcji. Jego zainteresowania to kinematografia, psychologia oraz sport - w szczególności piłka nożna i Formuła 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here