Naga MarketsArkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.plPortal Comparic.pl wraz z brokerem FP Markets organizuje webinar pt. “Teoria Boxów w tradingu – kompletna strategia inwestycyjna od A do Z“. Jak wskazuje nazwa, w trakcie spotkania prowadzący – Arkadiusz Jóźwiak przedstawi uczestnikom pełny proces analizy, którzy wykorzystuje w tradingu w oparciu o Teorię Boxów. Ekskluzywne spotkanie odbędzie się w czwartek, 6 maja o godz. 20:00 i jest skierowane dla klientów FP Markets.

Teoria Boxów w tradingu

Opierająca się na prostocie podstawowej analizy Price Action wspartej kilkoma dodatkowymi narzędziami analizy technicznej strategia umożliwia nie tylko inwestowanie w silnych trendach lecz również w trakcie konsolidacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podczas tego spotkania:

  • Dowiesz się, czym są boxy, poznasz ich podstawową koncepcję i sposoby ich wykorzystania w tradingu.
  • Poznasz podstawowe proporcje występujące pomiędzy poszczególnymi boxami.
  • Dowiesz się jakie poziomy i wartości są kluczowe w tej strategii.
  • Poznasz najczęściej występujące zasięgi impulsów i korekt wykorzystywane do określenia potencjalnych setupów i take-profit’ów.
Analiza w oparciu o Teorię Boxów.

Na szkoleniu poznasz także narzędzia służące jako dodatkowe potwierdzenie mające na celu zwiększenie skuteczności samej strategii i poprawę stosunku zysku do ryzyka. Omówione zostaną również wszystkie techniczne i psychologiczne aspekty związane z otwarciem i zabezpieczaniem pozycji, jej prowadzeniem i księgowaniem ewentualnych zysków bądź strat a także proponowany model zarządzania pozycją i samym kapitałem.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Aby skutecznie zarejestrować się na szkolenie, należy założyć lub już posiadać rachunek u brokera FP Markets z kapitałem przynajmniej 500 USD. Jeśli jako trader cenisz sobie regulowanego brokera z dobrymi opiniami i wąskie spready, konto w FP Markets idealnie do Ciebie pasuje.

Zakładam rachunek w FP Markets

Gdy masz już wymagany rachunek, zarejestruj się na szkolenie podając e-mail powiązany z tym rachunkiem:

Biorę udział w szkoleniu “TEORIA BOXÓW W TRADINGU”

Spotkanie rozpocznie się czwartek, 6 maja o godz. 20:00. W przypadku trudności z rejestracją, skontaktuj się z Moniką Gala, specjalistą ds. relacji z klientem w FP Markets: g.monika@fpmarkets.com

fpmarkets

Sylwetka prowadzącego

Arkadiusz Jóźwiak – Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy

Jego skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs oraz twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here